Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 5 kölyök kutyus nálam...

Zeusz4 kérdése:

Van 5 kölyök kutyus nálam ideiglenesen befogadott kicsik 4én kaptak parvó elleni oltást és mára 12én 2tő kedvetlen volt délutánra és az egyik zöldes víz szerűt kakált mi lehet a baj? Reggel még ettek rendesen

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Hm, délután óta van ez, most 9 óra... az állatorvosig nem jutottál el ennyi idő alatt?
2014. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ hasznos volt!
2014. márc. 12. 21:21
 3/7 A kérdező kommentje:
ja egyébként holnap jön az állatorvos egy másik ideiglenesen nálam lévő kutyushoz,oltani,chip-ezni és akkor meg nézi a kicsiket csak gondoltam addig is utána érdeklődöm hátha valaki mond okosat :)
2014. márc. 12. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Az a kiskutya holnap reggelre meghal, mivel ki fog száradni ha vizet kakál.
2014. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem kellene holnapig várni,az állatorvos kifáradhatna előbb is hozzád.Ennyire kicsi kutyák órák alatt kiszáradhatnak.
2014. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez a víz szerű cucc pár csepecske volt,de ez mitől lehet engem ez érdekelne?
2014. márc. 12. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ki fogja tudni itt felállítani neked az ingyenes távdiagnózist?Mint fentebb írtam,rengeteg minden okozhatja és minden kiváltó ok más kezelést igényel.
2014. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!