Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehet pároztatni?

Szerintetek lehet pároztatni?

Figyelt kérdés
A kutyám egy bolognese szuka és szeretnénk pároztatni úgy, hogy egy másik ugyan ilyen fajtájú kutyát hozunk hozzá. Most lett egy másik kutyánk, aki vizsla, de még kölyök. A bolognese fél tőle nagyon, ha a közelébe megy a vizsla menekül, ha sarokba szorítja akkor vicsorog. Egy hónap alatt nem bírta megszokni az új kutyát, pedig az csak játszani akar vele, de ha csak elmegy mellette már akkor menekül a másik. Ha hoznánk neki fiú kutyát akkor is ez lenne?:D

2014. márc. 14. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Miért akarsz szaporítani?

Az, hogy viszel mellé egy kant nem oldja meg a problémát a két kutya közt.

2014. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom megoldani köztük a problémát, mert a vizsla hamarosan ki kerül az udvarra. Arra lennék kíváncsi hogy ha pároztatni akarnám így viselkedne-e a 'jelölttel' is?
2014. márc. 14. 11:30
 3/14 Firestorm ***** válasza:
96%

Pffff!!!

A vizsla úgyis kikerül az udvarra??Szerinted egy rövid szőrű,fázós kutya kintre való???Szegény kutya.

Szaporítani meg felesleges van belőlük elég,főleg az ilyen ideggyengéből,mint amilyen a tied is..Egy kiegyensúlyozott kutya nem fog még 1 hónap után is keménykedni a másik kutyával.Van elég fajtajellegű keverék menhelyen.

2014. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A vizsla nem való kintre. Rövid szőrű, fázós. A gazdag, vadászó urak kutyájának tenyésztették, akik bent tartották a melegben.


A kérdésre válaszolva: nem, nem lehet pároztatni. A kutyád nyilvánvalóan nem stabil, normál idegrendszerű kutyának pár nap alatt meg kell tudnia szokni az új jövevényt. Teljesen fölösleges ideggyenge kölyköket lehoznod. Meg ha a kutyád el is fogadja a kan közeledését, az már közel sem biztos, hogy a saját kölykeit képes lenne kezelni.

2014. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem:DDDDDDDDDDDDDDDDD amúgy nekem aztán rohadtul mindegy mert a szüleim akarják pároztatni azt a másikat meg kivinni:DDDDDDD csak gondoltam megkérdezem h jó ötlet-e vagy lehetséges -e vagy mifene, :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
2014. márc. 14. 11:43
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a vizsla szerintem se való kintre, de hát semmit nem ér a szavam, azt se tudom minek kellett nekünk vizsla?!
2014. márc. 14. 11:44
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es!
2014. márc. 14. 11:44
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Van egy ideggyenge,szaporított kutyátok,amihez egy szintén szaporítottat akartok hozni,majd legyártani egy bizonytalan eredetű almot erre alkalmatlan kutyáktól.Eladjátok a kicsiket,jön belőle egy kis zsebpénz.Majd jönnek vissza az idegbeteg selejt kutyájukkal elégedetlen vevők és esetleg jól összevernek titeket.
2014. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem feltetétlenül ideggyenge, nem tudom mi a helyzet hogy nevelitek a kutyákat. De pl. séta, szocializáció hiánya miatt simán viselkedhet így. Ebből a mondatból gondolom, hogy nem igazán sétáltok a kutyákkal: úgyis kikerül az udvara.

Természetesen szaporítani nem kell!

2014. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok akaratos, de ha ekkora fatális baromságot akartak volna a szüleim csinálni anno, én addig vertem volna az asztalt, míg fel nem fogják, amit mondok. Inkább összeveszek velük ezerszer, de ilyen hatalmas őrültséget biztosan nem hagynék!

Ne haragudj meg, de a ti családotokba bőven elég 1-2 cserepes virág de állat nem... semmiképp (legalábbis addig, amíg fel nem fogják az alapvető állattartási "szabályokat".)

2014. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!