Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erdekelne hogy kethetes...

VoodooMarley kérdése:

Erdekelne hogy kethetes kiskutyaknak hogyan adjam be a feregtelenito tablettat?

Figyelt kérdés
Nincsenek tuneteik ami eregre utalna, szimplan megelozes celjabol adnam nekik.
2014. márc. 14. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitod a szájukat az ujjaddal és rányomod a megfelelő mennyiségű pasztát a nyelvükre....
2014. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem paszta formaban van, tabletta. Esetleg keverjem bele a pottejbe?
2014. márc. 14. 15:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kiskutyákat pasztával lehet féregteleníteni, nem hinném, hogy a tabletta jó nekik. Azt hiszem rá is van írva, hogy hány hónapos kortól lehet használni.
2014. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
egy kis májkrémbe tedd bele és lenyalja mind
2014. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
jah bocs. kéthetes? Állatorvos?
2014. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kerülnek hozzád 2 hetes kutyák?!?!?!?! :O Nem azért, de ebből aztán bajok lehetnek, nem is kevés...

Nem bántásból, de ezért vannak ilyen kicsi korban még a mamival és tenyésztőnél, mert ő tudja ezeket a módszereket.


Ha pedig befogadtad/találtad őket, akkor mindenképp mentő egyesülettel és dokival kell ezekről konzultálni!

2014. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
33%
egyszeruen le kell nyomni a tablettat a torkann
2014. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Talaltam oket az ut szelen egy muanyagtasakban, meg ket hete, tegnap nyitotak ki a szemuket tehat ma lehetnek ket hetessek... Az a legnagyobb gondom hogy nincs a kornyeken tenyeszto, es a faluban allatorvos sem akad, osszemorzsolom a tablettat es rahintem egy kis pastetomra aztan kapnak anyatejpotlot... persze nem fogok egyegesz tablettat adni nekik.
2014. márc. 14. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Az anyatejpótlót gondolom cumisüvegből kapják. Abba bele tudod morzsolni a gyógyszer. Ha nagyon nem megy, akkor inkább várj még egy hetet a féregtelenítéssel.
2014. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 4-5 hetes korban kell előszőr félegteleníteni.
2014. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!