Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek jó nevek a kiskutyáknak?

Ezek jó nevek a kiskutyáknak?

Figyelt kérdés
3 kiskutya született. Jó lesz nekik a Kókusz, Krókusz és a Kokkusz név?
2013. okt. 24. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

1. Kár volt szaporítani, azért remélem lesz NORMÁLIS gazdájuk, nem az út szélén vagy láncra verve végzik az udvaron.

2. Nem fogják tudni megkülönböztetni melyik kié, és elég bugyuta kis nevek, de ha Neked tetszik hát legyen, ez a legkisebb probléma szerintem.

2013. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Attól függ.Ha neked tetszik,akkor jó,szerintem jópofa nevek:)

De ezt úgy bírom,hogy első válasz,hogy kár volt szaporítani...Abba nem lehet sose bele gondolni hogy van aki nem az út szélére szaporítja a kutyákat?Nem ezt kérdezte.Nem szeretnék vitába keveredni,de hát na...

2013. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem jó, mert ugyanolyanok a hanglejtéseik. például: Kókusz, Krákusz, Kikkusz az jó lenne.


de gratulálok a szaporításhoz.

2013. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem jók, mert a kutyák többnyire az első szótagot jegyzik meg, és arra figyelnek fel. Na már most ez a te esetedben "kó" "kró" és "ko"

nem fogják tudni, hogy melyiknek szólsz. Ennél már az is jobb lenne, ha Egyeske, Ketteske és Hármaska lenne a nevük.

2013. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne válassz ennyire egyforma neveket, elmondom, hogy miért. Az én nevem Viki, a kutyámé Ricky. Ha anya szól nekem, rohan a kutya is, mert ő nem tudja megkülönböztetni a kettőt. Sőt néha, ha még én is Vikinek értem a Rickyt.. :)

Szóval majd az egyiket akarod magadhoz hívni és mind a hármat kapod. De ez csak egy tanács volt. :)


Egyébként a Kókusszal még nincs bajom, de a másik kettő szerintem elég érdekes név lenne...

2013. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 baranyai bruno ***** válasza:
0%
ezek tökéletesek.
2013. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ossze fognak bolondulni.az ismerosom kutyaina az a neve h :LIKOR,UNIKUM ES WISKY
2014. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!