Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire számíthatunk, ha gerincsé...

Mire számíthatunk, ha gerincsérve van a kutyánknak?

Figyelt kérdés

Ma állapította meg az orvos a gerincsérvet a kutyánknál. Ő azt mondta, hogy esélye van a javulásra. Most kapott nyugtató, izomlazító és még valamilyen injekciót, azóta kicsit jobban mozog. Holnap is kapja majd ezeket az injekciókat, és írt valami gyógyszert is.


Van valaki, akinek már van/volt a kutyusának sérve?


2009. dec. 14. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Apámék kutyájának volt. Palotapincsi.

Teljesen tünetmentes volt, csak kímélni kellett. Nem lépcsőzhetett és nem ugrálhatott.

2009. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó hír, csak sajnos ha felépül akkor mi nem tudjuk kímélni. Vagyis Ő nem kíméli saját magát. Egy eszetlen, gyagyás, örökmozgó, udvari kutya.
2009. dec. 14. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szimpi a kutyád, ahogy leírod ! Nem lehet valami olyan segédeszközt rátetetni, ami megvédi a káros mozdulatoktól ?
2009. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha van valami tipped erre az eszközre azt örömmel veszem!

Egy 80-85 kilós német dogról lenne szó.

2009. dec. 14. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:

:D :D :D te jóóóó ég!!mekkora kutyád van! :D :D


remélem meggyógyul!egyébként nem kell aggódni annyira sztem hogy könnyen ki újulhat nála a sérv majd .bár én ember vagyok,nekem is volt lágyék sérvem de közben sportoló vagyok és nem újul ki naponta sőt csak 2-3 évente!az meg belefér sztem! :)

2009. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetlen nem operálható?

A gyógyszer csak tüneti kezelés, és ha tényleg ilyen ugribugri akkor igen nehéz lesz kímélni, főleg ha gyógyszerekkel még a fájdalmát is elnyomják, mert úgy már az sem akadályozza.


beszéld meg az orvosoddal a lehetőségeket. Ha nem túl öreg akkor jó esélye van a felépülésre.

2009. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A műtétet nem javasolja az orvos, mert már 7 éves. :(

Reménykedünk benne, hogy jobban lesz, és akkor már saját maga nem lesz olyan szeleburdi, és vigyáz magára. Csak az a baj, hogy ma még fel sem kelt. Mintha nem tudná mozgatni a hátsó fertályát. :(

2009. dec. 15. 14:22
 8/8 anonim válasza:
Szia!Mi lett azóta a kutyusoddal?Sajna most Mi is ebben a cipőben járunk...Boci kutyánk 8 éves és rogyadozik össze a lába...Ő is örökmozgó,de most csak fekszik...:(
2011. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!