Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép a kutyám?

Szerintetek szép a kutyám?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szép, imádom. Kíváncsi vagyok más emberek véleményére is. :D [link]

2014. márc. 14. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég hülye kérdés, már ne is haragudj. :D Kinek mi a szép... :)


Nekem kicsit túl barbie kinézetű, de ha a jelleme kedves, no meg normálisan van nevelve, akkor bármilyen kutyát megszeretek kb. 2-3 perc alatt!

2014. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Aranyos és milyen kis élénk a tekintete =)
2014. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Cukiiiiiiiiiiiiiiiii :)
2014. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

barbie kinézetű... :DDDD amúgy csak ezen a képen "barbie" kinézetű, a többi képen nem, de azoknál rossz a fényviszony.

amúgy köszönöm!:))

2014. márc. 14. 17:57
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, de én jobban szeretem a kutyás kutyákat, akik birkóznak, esnek-kelnek, full mocskosak lesznek a parkban, rosszalkodnak, ásnak, stb. Tudom, ezeket egy ilyen kis táskakutya is tudja, de nekem mégse ugyanaz mint egy normális kutyánál. De fajtájához képest cuki.
2014. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem az.
2014. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon szép kiskutyi :) azért annyit hozzátennék ,hogy ez a fajta nem táska kutya és nem is barbie és nem is csecsemö.Nagyon is tud futkározni ,játszani meg birkozni is maximum nem döngöl a földbe ,mint egy német juhász mondjuk,piszkos is tud lenni és hentereg a kertben és rohangál oda-vissza ,nagyon játékos és vidám.Talán annyiban kulönbözik a többi kutyátol ,hogy hihetetlen nagy szeretet van benne és ragaszkodig a gazdájához sokkal jobban ,mint azt valaha más kutyánál tapasztaltam.Minden nap vele egy csoda.
2014. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszönöm:)))

utolsó előtti: szerinted miért nem az?

2014. márc. 14. 18:57
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk, hogy a plüssállatnak kinéző kutyák nem az eseteim.
2014. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

más véleménye nem számít ...valakinek a bernáthegyi tetszik valakinek a csivava ... az a lényeg hogy neked tetszik-e..

ha másoknak nem szard le... valaki csak irigy.. valaki viszont azt látja ebben a kérdésben mintha nagyképűség miatt írtad volna ki... nem szeretem ezt a fajtát de szerintem szép :)

2014. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!