Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kity farka megcsonkult...

A kity farka megcsonkult ugyhogy most nincs farka miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 11:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat a kutyam farka
2014. márc. 15. 11:23
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, ez nagyon sok információ.

Kérhetünk képet a kutyáról? Miért lett csonkolt a farka? Levágtátok, vagy így született? Azért nincs farka, mert meg van csonkolva...

2014. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy mi van?

A kutya farka megcsonkult. Gondolom nem magától esett le egyszer csak a farka, hanem mondjuk baleset miatt amputálni kellett. És ez válasz is a kérdésre. Vagy mi a nem világos neked? Mert nekem ez kicsit zavaros.

2014. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mire számítottál, hogy visszanő mint egy gyíknak? o_O
2014. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam szóval a kutyám lerágta a farkát a saját farkát én nem tudom h miért rágta le
2014. márc. 17. 10:48
 6/10 A kérdező kommentje:
amúgy képzeld nem vagyok annyira fogyi h azt képzeljem visszanő neki -.-"
2014. márc. 17. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Lerágta. A saját farkát.

Szerencsétlen... vagy beteg, és ti nem foglalkoztok vele. Vagy szaporító. Vagy egyszerűen mentális probléma. Sajnálom az állatot, hogy ilyen gazdikhoz került...

2014. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most ez komoly? nem nálunk van hanem imamámnál tudod falun és 200 km re van a legkozelebbi allatorvos
2014. ápr. 5. 08:59
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

A "kutyám" szóhasználatod feltételezte, hogy nálad van az állat, ez miatt nem kell kiakadnod a válaszolókra.

Én is csak azt tudom mondani, mint előttem, hogy vagy komoly betegség van a háttérben, vagy mentális problémáról van szó.

Ha az első, annak voltak előjelei és szomorú, hogy senkit nem érdekelt.

Ha a második, akkor imamád (ő egyébként kicsoda?) is félhet, mert öncsonkítás után akármi is következhet.

2014. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mamámnál am mi az h metális probléma vagy mi?
2014. ápr. 5. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!