Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sheltie kutyának mekkora...

Sheltie kutyának mekkora méretű nyakörvet kell venni? Szerintetek a lenti méretek alapján az S vagy M-es a jó?

Figyelt kérdés

Méretek:


- S: szélesség: 11 mm, hossz: 200-310 mm


- M: szélesség: 16 mm, hossz: 260-400 mm


- L: szélesség: 20 mm, hossz: 340-560 mm


- XL: szélesség: 25 mm, hossz: 430-730 mm


- XXL: szélesség: 40 mm, hossz: 500-800 mm



2014. márc. 15. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ez csalóka lehet a sok szőre miatt de a legjobb ha fogsz egy mérő szalagot és leméred a kutya nyakát, mintha már az lenne a nyakörv és akkor tuti pontos adatot kapsz :)
2014. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha megmérnéd a nyaka körméretét, akkor tudnád.
2014. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

állat felszereléses boltokba szinte mindenhova belehet vinni a kutyát.

Legegyszerűbb, ha magaddal viszed,és rápróbálgatod.

Itt nálunk (pedig én vidéken lakok) mindig örülnek, ha valaki kutyával megy be.

Az enyémet nagyon szeretik, mindig kérnek tőle trükköket, és tömik belé a drága jutalomfalatokat ingyen :D

persze mindig megkérdik,hogy adhatnak neki? mondom hogyne :D

szóval szerintem a legjobb,és legegyszerűbb hogy ha magaddal viszed a kutyát, és úgy veszed meg.

2014. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még nincs meg a kutya, májusban hozzuk el, csak azért kérdeztem mert rendelni akarok nyakörvet, pórázt stb... mire megérkezik.

2014. márc. 18. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még kölyök akkor nem érdemes nagyon nyakörvre költeni, hogy szép legyen, mert pár hónap alatt kinövi. Ha felnőtt akkor meg biztos adnak hozzá nyakörvet és mikor ott van nálad akkor tudsz megfelelőt választani hozzá. Általában egy két nap a kiszállítási idő, nem tudom hogy kicserélik-e ha nem jó a méret, de szerintem nem éri meg az a macera amíg visszaküldöd.
2014. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!