Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legjobb aktív labrado...

Melyek a legjobb aktív labrador kennelek? Fel tudnátok sorolni az általatok ismerteket, ahol 100%, hogy várhatóak 2014 késő tavaszára vagy kora nyárra kölykök? Labrador gazdik! A ti kutyátok milyen kennelből származik?

Figyelt kérdés

Természetesen egy csomót találtam már a neten, de ezek közül a legtöbb, már nem aktív vagy 4-5 éve semilyen hírt nem adott magáról, van ahol a megadott honlap is eltűnt... 2014. május végére-július elejére várható kölyök érdekelnek! (Lehetőleg Budapest környékén, de az sem akkora baj ha az ország másik felében van!) Egy párat azért találtam, amelyek szóba jöhetnek, ezeket felsorolom:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Úgy vettem észre ez a 7 tenyésztő esélyes arra, hogy idén is legyenek kölykeik. A fentiekről valakinek valamilyen tapasztalata esetleg? Mivel semmi "gyakorlatom" nincs kutyavásárlásban még, ezért minden vélemény érdekel, legyen akár negatív akár pozitív!

Előre is köszönöm annak aki segít! :)



#kutya #labrador #kennel #kiskutya #legjobb labrador kennel #labrador alom 2014 #labrador kennel 2014 #labrador 2014
2014. márc. 17. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Létezik telefon a világon, vagy email. Gondolom meg van adva a honlapon valami elérhetőség, hát keresd meg amelyik szimpi és kérdezd meg.


Amúgy ne a honlap frissességét nézd, mert 90%-ban nem maga a tenyésztő csinálja az oldalt, hanem felbérelt webfejlesztő.

2014. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Természetesen telefonon/e-mailben fogok majd érdeklődni, ha eljön az ideje, de úgy gondolom amelyiknél még annyi sincs kiírva, hogy "2014-re újabb almot tervezünk" vagy valami hasonló ott inkább nem is próbálkozom attól függetlenül, hogy a tenyésztő csinálja-e a honlapot vagy sem. :/

Egyelőre még amúgy is csak tervezgetek... :D Még nem döntöttem el, hogy melyik is a legszimpatikusabb csak azt hogy ezek jöhetnek szóba (vagy ha találok még hasonlóakat).

Ezért kérdeztem hogy valaki esetleg ajánlja-e ezek közül valamelyiket vagy esetleg teljesen mást? :)

2014. márc. 17. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is végigtelefonáltam mindegyikek (más kutyafajta ügyében). És melegen ajánlom neked, hogy kezdd el mert nagyon gyorsan előjegyzik a kölyköket és nem fog jutni neked.
2014. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha én most ajánlom neked egyiket, mennyi hitelem van? Remélem, kevesebb, mintsemi, hogy érdekeljen téged a válaszom. Csak azt akartam ezzel sugallni, hogy ahogy minden kutyaiskola is képviselteti magát itt, és a kérdésre beajánlja magát, én a helyükben nem sokat vacakolnék, ajánlanám "magamat". Ezért is jó a névtelen GYK, mert kérdezel, és fogalmad sincs, hogy a választ egy unatkozó nyugdíjas, egy 10 éves kiscsávó vagy épp maga az éppen kifogásolt cég adta.
2014. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

17:23-as köszönöm a tanácsot, akkor minnél előbb elkezdem az érdeklődést, egyébként én is ettől tartok, hogy nem marad, azért még időben vagyok remélhetőleg! :)

17:42-es értem amit írsz, de az én szememben minden válasznak hitele van, nem érdekel ki írta éppen. Úgy gondolom aki ide ír az tapasztaltabb, mint én ilyen témában (legalábbis "ezt várom el"). Aki tud valamit valamelyikről az remélhetőleg őszintén leírja a véleményét és ennyi. :D Mindenki véleményére és más lehetőségre egyformán kíváncsi vagyok, főleg a labrador gazdákéra. :) Ahogy látom sok ilyesmi kérdés van itt, úgyhogy szerintem nem kérdeztem bonyolultat. És gondolom az összes tenyésztő azért nem ajánlgatja itt magát. :D

2014. márc. 17. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a Lab' Major kennelben foglaltam le egy Csokoládé kislányt! Május 10-11 re várják az almot, reményeim szerint az Én kiskutyám is köztük lesz :)

Viszont a Treasure Of Pelso kennelben is érdeklődtem mert szeretnék egy "Arany" kislányt is , náluk most fog tüzelni a szukájuk :)

Nekem mindkét tenyésztő elmondása 'perfekt' le a kalappal , én kiállítási célra szeretném venni őket :) És persze családtagnak!

2014. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül nem az itt említett kennelekből, hanem a Bakony-Szíve Kennelből lett a kutyusom, jelenleg 12 hetes fekte kan Labi. Június végén hoztuk el. Nem a legismertebb kennel, de azt kell, hogy mondjam szebb kutyust aligha vásárolhattam volna híresebb kennelekből. Nagy nehezen találtam meg a kennelt, így egy kis reklámot szerintem megérdemel: [link]
2014. júl. 21. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon szépek, nekem is tőlük van kutyám 2015.július 25-ei alomból egy sárga kan:))

Gyönyörű kutya lett belőle, nagyon játékos, barátságos, eleven, élettel teli és egyszerűen imádni valóóó:))

2016. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!