Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik border collie kennelt...

Melyik border collie kennelt ajánlanátok, ahol szép, jó idegrendszerű és teljesen egészséges kutyákat tenyésztenek? És blue-merle kutyákat is tenyésztenek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
2014. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Ez ugye egy önreklám volt azonnali válasszal?
2014. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is border collie ügyben vagyok és itt van az összes kennel... mi lenne ebben a reklám?!
2014. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lucky for you
2014. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
:) hülye voltam. bocs
2014. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

na, megjött az ügyeletes lucky for you reklámozó is. :D


Kedves kérdező, attól függ milyen célra szeretnél kutyát, de az első válaszoló egy nagyon jól összeállított honlapot küldött, ott normális tenyésztők vannak, és az is oda van írva, milyen tipusú kutyákat tenyészt (munka, kiállítás, hobbi stb) böngészd át, és válassz saját ízlésed, szimpátiád szerint! :)

2014. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Első válaszoló vagyok. Ajánlom neked ezt a kennelt, mivel itt az anyuka kutyus blue-merle. :)


[link]

2014. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

kutyát nem színre veszünk, pláne nem bordert. kutyát nem a gyakorin keresünk, pláne nem bordert.

mire szeretnéd a kutyát? kiállítás, sport, hobbi, munka? ezek nélkül nem tudok kennelt ajánlani, max olyan idióta módon, mint a hetes válaszoló (félre ne érts, én is ajánlom a kennelt. más kérdés, hogy mire és kinek).

2014. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
8-as választ elolvasva biztosra vettem, hogy leszavazzák, hiába értelmes. :) Sosem értettem, akik teljesen ismeretlen emberek tanácsát fogadják meg a gyk-n, komoly kaliberű kérdésekben, nulla információval a háta mögött. Más az, amikor valaki ír 10 mondatot, abból felmérhető legalább nagyjából az értelmi képessége, de az, hogy belinkel valamit az számomra nem több, mint a gugli találatokból véletlenszerűen választani egyet.
2014. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

"kutyát nem színre veszünk"

Én nem szavaztam le, de ezen azért kiakadtam. Egy oldalról igaza van, de ugyanakkor ha valakinek az az álma, hogy merle kutyát szeretne, miért ne kereshetne merlék között? Ez még nem azt jelenti, hogy elviszi az első merlét, csak azért, mert merle. Egyébként a gyakorin tájékozódni lehet, kutyát nyilván nem itt vesz senki. Én meg pl. azokat a tenyésztőket nem értem, akik kiakadnak azon a vevőn, aki feltesz itt egy kérdést, hogy informálódjon róluk, mondott tenyésztő pedig a továbbiakban szóba nem áll az illetővel. Most azért, mert informálódni próbált? Nem mindenkinek van szerencséje ismerni személyesen a megfelelő kutyás társaságot, tenyésztőket, ha én egy számomra ismeretlen kennelből terveznék kutyát nézni (nem venni, nézni! első körben), én is utánanéznék, a neten mit mondanak az illető helyről, és az IS befolyásolhatna a döntésemben.

2014. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!