Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik ivartalaníttattátok...

Akik ivartalaníttattátok szuka kutyáitokat, mennyit fizettetek érte?

Figyelt kérdés
Milyen eljárást alkalmazott az állatorvos? Az egész méhét kivette?
2014. márc. 18. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Normális orvos kivesz mindent.


Én még csak most fogom, kb. 20-22 ezer lesz, 20 kg a kutya.

2014. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
bakker mekkora üzlet ez :DD szerencsétlen embereknek bemagyarázzák hogy rossz gazdi vagy mert hagyod hogy a kutyád ivaros legyen és akkár kölykei is lehetnek ami egy szenvedés a kutyának. Én viszont nem gondolom hogy ez a barbarizmus kell a felelős állattartáshoz. Példának itt vagyok én nekem 12 éves az ivaros szuka és kan kutyám. ja hogy én egy szerencsés ember vagyok? lehet! bár szerintem oda figyelek a kutyáimra. hogy miért nem ivartalanítottam? többekközt azért mert jártam velük övre és ott nyilván ösztöntöl duzzadó ivaros kutyák állják meg jobban a helyüket, na meg azért sem mert még arra képes vagyok hogy két kutyát elkülőnítsek egymástól.
2014. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

2-es!


Igen, tényleg nagy üzlet ez, ezt jól látod! De pl. az én kutyámnak volt már rosszindulatú daganata, plusz még mindig jobb ivartalanítani, mintha lehoz mindenki egy almot, csak azért ,hogy ne legyen baja a kutyájának, ami ugye megint nem garantált :)


1-es voltam.

2014. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
oké lehet hogy van előnye . de azt nem értem miért nem lesz a kutya daganatos ha szült ? én úgy tudom pont ha a szül ha vemhes akkor nagyobb az esélye a daganatos betegségre. vagy rosszul tudom?
2014. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
10 000 ft, 22 kg kutya.
2014. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Ja és igen, mindent kivettek.
2014. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
21 ezer, 12 kg, ebben chip, varratszedés, minden benne volt. Mindent kivettek.
2014. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

mindent ki kell vetetni, egyébként a gennyes méhgyulladás esélye nem csökken, és ha az megtörténik jöhet az újabb műtét.


13 kg-os kutyus, 10 000 ft volt, múlt évben, akcióban (mancs-rancs alapítvány)

2014. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20 000 ft 5 kilós kutya. Nem sokalltam mert profi doki profi klinikán, mindent kipakolt belőle, ahogy normális mivel ha nem is termékeny de a gennyes méhgyulladás esélye magas ha bent marad a méh.
2014. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Firestorm ***** válasza:
25 ezer 30 kg-os kutya,varratszedéssel és gallérral volt ennyi.
2014. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!