Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a szomszéd ok nélkül...

Ha a szomszéd ok nélkül belerúgna a kutyátokba, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Eddig akiket megkérdeztem mind azt mondták, hogy felképelnék a szomszédot vagy valamilyen módon ellátnák a baját.


Ti mit csinálnátok ?


2014. márc. 21. 03:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha bárki ok nélkül rúgna a kutyámba, elővenném a kis gázsprémet, lefújnám, majd a földön még jól megrugdosnám, csak hogy érezze a törődést. Ha feljelent, akkor bekamuznám, hogy megtámadott, és én csak védekeztem.
2014. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Imola Ágnes ***** válasza:
68%
kispalikee válaszával teljes mértékben egyet értek...
2014. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%

:) na azt azért megnézném :)

a kutya 45 kg . 70 cm . én 110 kg , 180 cm :)

sok szerencsét kívánnák hozzá :)

2014. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Akiteki ***** válasza:
100%

Egyszer beszólt a szomszéd, hogy felrúgja a kutyámat.

Megígértem cserébe, hogy akkor szart utoljára. Elhitte, mert azóta kuss van.

2014. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
Amikor a Dunában úsztatás közben megfenyegetett egy barom, hogy leszúrja a kutyákat, nem mert közelebb jönni. Ha vki belerúg a kutyámba, ott már lenne rá OKA, ugyanis túl közel került volna hozzá. Egyszer volt, hogy labda miatt összement egy terrierrel, majd nekiment a francia buldognak is, én odébb voltam, a buldog gazdija megrúgta Argi seggét. Ott megköszöntem és a kutyámat keményen megbüntettem
2014. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehívnám róla a kutyámat, mivel ő nem tűrné, hogy idegenek így bánjanak vele. Utána tőlem is kapna. De leginkább senkihez sem engedem a kutyám oda ha nem vagyunk olyan viszonyban.
2014. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Flrúgnám. Kétszer. Vagy megtépném.

...de lehet, hogy inkább csak rászólnék a kutyámra, hogy szálljon le a szomszédról, majd én elintézem.

2014. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!