Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Súlyhúzás autógumival, hogy...

Súlyhúzás autógumival, hogy kössem a húzóhámhoz a gumit?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes a gumit körbekötni egy lánccal, mert a kötél meg egyéb dolgok dolog elég hamar elkopnak húzás közben, aztán a lánchoz lehet hozzákötni a kötelet. Vagy a miénket pl. após kifúrta, és rakott bele egy ilyen karikát (sorry, az eszköz nevét nem tudom), mi annál fogva kötjük oda a hámhoz.
2014. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi még nem húzatjuk, de úgy akarjuk megoldani, hogy a gumit kifúrjuk egy helyen, abba teszünk "kampót" (nem tudom a pontos nevét sajna), abba akasztjuk majd bele a hevedert. Nekünk oldalkarikás hámunk van, így azt pedig úgy fogjuk megoldani, hogy x hosszúságú heveder két végére karabínert teszünk, ezt akasztjuk a hám oldalán lévő két karikába és a heveder feléhez is teszünk karabínert, amit meg a gumiba akasztunk. Ennél érthetőbben sajna nem tudom elmagyarázni :/


Arra kell figyelni, hogy középen legyen a hevederen a karabíner, hogy a kutya egyenletesen kapja a terhelés és ne mozduljon ki jobbra, vagy balra a súly, a gumi.

2014. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Lehet én is megkérem a barátomat, hogy kampósra csináljon meg egy abroncsot:):)
2014. márc. 22. 15:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!