Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehet kutyák...

Szerintetek lehet kutyák tenyésztésére valami támogatást kapni?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta imádom az állatokat, főként a kutyákat. Különösen a labradorok nőttek a szívemhez. 2 évvel ezelőtt megkaptam az első szuka kutyámat. Nyáron szeretnék hozzá venni egy kant is + kennelt alapítani stb. Imádom őket és nem tudnám elképzelni ha ők nem lennének, de azért jó lenne ha néha valaki megdobna minket valamivel (táp, állatorvosi ellátàsok, esetleg pénz) tud valaki erről valamit? A vàlaszokat előre is köszi.

#Tàmogatás #labrador tenyészet
2014. márc. 23. 21:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ok, sorry, mikor elküldtem még nem olvastam az utolsó válszodat :-)
2014. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Megvagy te húzatva. Az adó fizetők pénzéből támogassanak téged? Így is van annyi kóbor kutya .
2014. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom a tenyésztési célt és h már valamit letett a kutya az asztalra azon kívül h legalább tk-e és szűrései vannak...bár ez nem erény, ez a minimum.
2014. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A célom hogy minél szebb kutyák születhessenek,Jó vérvonallal.
2014. márc. 23. 22:38
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez kevés.

A labrador munkakutya. Tehát nem elég szépnek lennie és jó vérvonallal rendelkeznie. Munkaképesség. Ha mond ez neked valamit.

2014. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mi az h minél szebb? Mi a szép?

Milyen a te kutyád és milyen vonalúval lett fedeztetve. Mit vársz a kölyköktől? Ért már el vmit a te kutyád? Bármit?

2014. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A haszonállat tenyésztők azért kapnak támogatást mivel ez az ág a béka segge alatt van Mo-n. Magyarul gyatra a húsipar, nem is csoda hogy drága a hús.


Magyar kutyafajtákra van "támogatás" mivel nemzeti kincsnek számít így ingyenes az ivartalanításuk ha jól tudom. De azt ne várd hogy majd a nép pénzéből legyenek gyártva utcára a kutyák. Elismerést a kiállításon keress.

2014. márc. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

off.

A magyar húsipar egyáltalán nem gyatra... a hús meg mihez képest drága: a külföldihez képest nem, a külföldi fizuhoz képest igen

bocsi de ekkora ferdítést nem hagyhattam...

2014. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Akiteki ***** válasza:
50%

Az elismerés majd az lesz, ha a kutyáid megállják a helyüket munkaversenyeken, kiállításokon (nem a faluvégi cacon) és a külföldi tenyésztők érdeklődnek irántuk.

Nem fog kihalni semmilyen fajta, ha nem kapnak állami támogatást.

2014. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%
Jól olvasom, hogy mentőkutyázni jártok? Na hát nincs támogatás, függetlenül attól, hogy a kutya gazdasági haszonállat kategóriába tartozik. majd ha menteni kell, akkor mehettek a saját költségeteken, és sikeres munka esetén, kaptok a helyi ujságban 2 sort, hogy ott voltatok. Ennyi a támogatás. Viszont érdekesek azok a hozzászólások, akik szerint a kiállitási cim, fokmérő.
2014. márc. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!