Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pontyhátú a kutyám? Hogyan...

Pontyhátú a kutyám? Hogyan vehetem észre rajta? Mivel lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 05:39
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Változtatni rajta? Sehogy.

2014. márc. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem ezt mondta egy hozzáértő személy, én még nem igazán értek hozzá de se mélyedés se olyan púp nincs rajta.
2014. márc. 24. 06:44
 3/4 anonim ***** válasza:

A ponty hátú kutyán nem tudsz semmit változtatni, mert ez genetika. Ha a szemed barna az soha nem lesz kék.

A te hozzáértőd valószínű arra érti, amikor a küllemhibákat kijavítják a majdani udódoknál. Ha van egy ponty hátú szukád akkor arra olyan kant tesz aminek szabályos a háta. Így az udódok között lesz olyan amelyiknek megfelelő és azt tenyészti tovább.

2014. márc. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha tudsz küldeni egy standard beállítással oldalról készült képet, akkor látnánk mi is, hogy valóban van-e probléma a kutyával. De a legegyszerűbb, ha benevezed egy kiállításra és ott a küllembíró elmondja amit lát rajta.
2014. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!