Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek adhatok proenzi...

Szerintetek adhatok proenzi 3-at a 14 hónapos labradoromnak?

Figyelt kérdés
Csak kiegészítésként szeretném neki adni, mert elég sokat mozgatom, nem szeretném, ha valami baja lenne később.

2014. márc. 24. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem adnám.A szuperprémium,minőségi tápokban vannak ugyanolyan hatóanyagok,mint a Proenzi-ben.Ha összeadod a most etetett kaja+a kiegészítő árát,ugyanott vagy.

Alapszabály,hogy embereknek szánt gyógyszert,gyógyhatású kiegészítőt nem adunk kutyának,csak ha kifejezetten állatorvos ajánlja.Bajt okozhatnak a humán szerek.

2014. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Brit Prémium Adult L tápot eszik.
2014. márc. 24. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Igen, szerintem adhatod. Mi a proenzi 3 expurt, adjuk, állatorvos engedélyével.
2014. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.


Ebben egyébként semmilyen olyan anyag nincs, ami ártana nekik.

2014. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatod. Minden kutyám Proenzi3-at kapott porcerősítőnek. A humán szerek olcsóbbak, mint amit kifejezetten kutyáknak gyártanak és ugyanolyan jók. Túladagolni se tudod, de az adagolást az emberhez képest súlyarányosan érdemes beállítani. Ráadásul egyetlen prémium tápban sincs annyi glukozamin és kondroitin, mint ezekben a tablettákban.
2014. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 24. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges.
2014. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha megfelelően eteted, akkor nem kell. etesd minőségi táppal, ami kimondottan fiatal kutyának való, abban benne van minden vitamin ami neki szükséges.
2014. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!