Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan hogy újraéleszte...

Létezik olyan hogy újraélesztettük a kutyust?

Figyelt kérdés

Egy 6 napos kis spánielt próbálok életben tartani, mivel az anya kutyusnak nincs teje.

Ma éppen aludt a pici amikor (az idióta) testvérem felkapta hogy "Jajj, de aranyos". A kiskutya hirtelen elkezdte gyorsan mozgatni a lábacskáit aztán hirtelen megmerevedett. Én már kezdtem sírni mikor anyukám elkezdte dörzsölni a kis testét és "feléledt", és jókora kakiadagot kinyomott magából. Kérdésem hogy akkor tényleg meghalhatott e, vagy inkább (ami reálisabb) a lábmozgatása miatt a bent maradt széklet indult el, és ahogy nyomta amiatt merevedett meg.

Azóta sokkal könnyebben alszik, a szokásos kis nyöszörgése is abbamaradt.


2014. márc. 25. 15:56
 1/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem, mert meg sem halt. Még. Ha így folytatjátok, eljön az is.
2014. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már mért halna meg?
2014. márc. 25. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem az első vagyok, egyetértek vele...szerencsétlen kutyust tartsd távol tesódtól...>.<
2014. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de mért halna meg? 5 napja, minden áldott éjszaka, két óránként felkelek megetetni. Az állatorvos hozott tápszert neki, tanácsokat adott hogy lehetne életben tartani ha már az anyuka is beteg. Éjjel nappal őrködünk feledte. Mindent megteszünk érte hogy felneveljük. Erre jönnek ezek az okos emberek és tudatlanul rögtön a legrosszabbat mondják.

Igen, mondtam hogy a testvérem egy idióta, többet nem is nyúlhat a kiskutyához.

2014. márc. 25. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nevezzétek el Frankeinsteinnek:D
2014. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Kit a tesót? Annak lenne megfelelő a Frankestein név még a kutya is bemerevedik tőle.
2014. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!