Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan adjam be a kutyámnak a...

Hogyan adjam be a kutyámnak a gyógyszert, ha morog és odakap?

Figyelt kérdés
Kistestű kutya (bichon havanese), most műtötték és fecskendővel kellene csak benyomni a szájába a folyadékot, de nem engedi, hiába tettem rá szájkosarat is, elkapja a fejét és harapni próbál. Köszönöm a segítséget!

2014. márc. 25. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Egy bichonnak nem nehéz megfogni a fejét. Egy ember fogja és tartja, a másik pedig feszíti ki a száját és nyomja bele a cuccot.
2014. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez kétemberes melónak hangzik, ahogy az előző is írta. De semmiképp ne hagyjátok rá, hanem ha nekiálltok, akkor csináljátok is végig, mert már most túl nagy az arca!
2014. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik kezeddel megfogod a kutyát a nyakbőrénél, úgy tartod, amíg le nem nyugszik, aztán beadod neki a cuccot. Nehogymár egy négy kilós kutya döntse el, hogy beveszi-e a gyógyszerét. Hozzállás kérdése: ha nem veszed komolyan a hisztijét, nem fogja csinálni.
2014. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
fogd be a lábad közé a kiskutyát, ha összeszoritod, nem tud mocorogni, és akkor az egyik kezeddel kinyitod a száját, a másikkal benyomod a cuccot.
2014. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én májkrémbe kevertem neki egy befőttesüveg tetejében összekutyultam és hagytam, hogy felegye onnan. kész:)
2014. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beletöltöd a vizébe. :)
2014. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem tudom lefogni, hiába picike, hatalmas erő van benne és iszonyat félelmetes tud lenni! Végül a szomszédot megkértem, hogy adja be neki.
2014. márc. 26. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!