Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pest megye környékén (szigetha...

Pest megye környékén (szigethalom közelében) honnan lehetne szerezni törpepincser kiskutyát?

Figyelt kérdés

A neten nem találtam sehol a közelben, egyik oldalon sem,

csak vidéken. 10-15 ezret szánnék rá.


2014. márc. 25. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor el kell menni oda ahol van.Én egyszer százötven kilométert mentem egy kutyáért.
2014. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Akiteki ***** válasza:
100%
10-15 ezerért nem kapsz semmilyen normális helyen kutyát. Nézz körül menhelyen, ott nem kell fizetni.
2014. márc. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sippara ***** válasza:
80%
15 ezer forintból a kaja-oltások-féreghajtások se jönnek ki.
2014. márc. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azokat majd én állom nem az akitől elhozom
2014. márc. 26. 04:49
 5/9 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem igazán. Mire egy kiskutya elvihető, legalább 2 oltást, 4 féreghajtást és chipet kell kapnia. Enélkül nem lehet elhozni. Ha enélkül adják oda, átvernek.

Menhely!!!

2014. márc. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

A pinscher fajtamentők dugig vannak...Te meg kicióccó szaporítósat vennél?

Eszem megáll......

2014. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sippara ***** válasza:
87%
Légyszíves, mielőtt magadhoz veszel egy ÉLŐLÉNYT, csak feleannyira tájékozódj, mintha egy kiló krumplit vagy egy okostelefont vennél, ugyanis ez az ÉLŐLÉNY 10-15 ÉVIG a TÁRSAD lehet, nem egy felmosórongy, amit kidobsz jövő héten, ha összekoszolódik. van interneted, felkeresed a google-t, és beírsz olyan totálisan idegen kifejezéseket, mint: "kutya"; "állattartási törvény"; kölyök kutya vásárlása"; "kutya szobatisztaság"; "kutya nevelés"; "kutya etetés"; "törpe pinscher" (nem törpepincser); "törpe pinscher fajtamentés"; "tenyésztő - szaporító"... ha ezekkel kész vagy, ajánlok még.
2014. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fajta mentőknél kapszulát 10-ért
2014. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fajta mentőknél kapsz 10-ért
2014. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!