Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kuvasz kennel?

Melyik a legjobb kuvasz kennel?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a Györgyudvari kennel,de semmi információ nincs róluk a neten,csak egy interjú.

A legtöbb kennel sajnos elég messze van tőlünk... (Pécsen lakunk) Túl messze nem szeretnénk menni...


2014. márc. 26. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Fehérmorcos Kennel: Kápolnán található

Jászszépe Kennel: Jászberény

Vértesi-Selymes Kennel: Oroszlány


Őket találtam, akiknek szebb a honlap, és szépek a kutyák. Biztos van még rajtuk kívül több kennel is.

2014. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!


Remélem, még nem késtem el a válasszal.

Én a Vértesi-Selymesre tenném a voksot! Juhász úrral már találkoztam, az, hogy miért, mellékes. :) Akkor éppen Rubin volt otthon, csodás kutya. Megmutatta a többieket is eszméletlenek, tökéletes idegrendszerűek, gyönyörűek, jó kiállásúak. Én csak jót tudok mondani az úrról! Emellett nagyon segítőkész, mivel gyalog és vonattal érkeztem, ragaszkodott hozzá, hogy kivigyen az állomásra, emellett órákon át tudtunk beszélgetni. Mindent elmondott, mindenről.


Komolyan, csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. (:

2014. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy tényleg szuperül érti a dolgát, nemrégen pl. Amerikába hívták bírálni.


Kettes voltam.

2014. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!