Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Negy hetes kiskutyanak talalta...

VoodooMarley kérdése:

Negy hetes kiskutyanak talaltam valami csomoszeruseget a bore alatt bal oldali nyak reszen. Kitapogatom, nem reagal, megnyomom, elkezd visitani mint ha vagnak fel a hasat. Mi lehet ez? Valami serv?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Vidd orvoshoz, majd ő megmondja!Tudom, ez most nem egy segítő válasz, de látatlanba egy orvos se mondja meg neked, én pedig laikus vagyok.

Ha valami gond van, még talán időben el tudják látni, egy négyhetes kölyökkutyát pedig normális orvos nem altat el ilyen miatt...

2014. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Chip? A nyaknál szokott lenni bal oldalon.
2014. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy az oltás helye?
2014. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hetes???? Gondolom akkor nem tenyésztőnél !
2014. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő a talált babakutya akinak tegnap habzott a szája, és rángatózott a feje?

Ideje lenne ha elvinnéd az orvoshoz végre. Nem akarlak elkeseríteni de ez a kölyök szerintem nagyon beteg. Most valószínűleg nem leszek népszerű de lehet jobb lenne ha elaltatnád. De a doki úgyis megmondja mit lehet tenni.

2014. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!