Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talált állatnál chip leolvasás...

Talált állatnál chip leolvasás ingyenes?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Háááát, kéne hozzá vastag bőr, hogy egy talált állatnál egy kód leolvasásáért, ami csak egy mozdulat, pénzt kérjenek.
2009. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólóhoz mivel csak egy mozdulat..

12/f.

2009. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
néhol vastagabb a bőr, mint kéne...
2009. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tőlem régebben semmit nem kértek viszont az ismerősömtöl 5000ft-ot lehúzot egy doki nemrég, ugyhogy most kicsit bizonytalan vagyok mert gyakran szedünk össze kutyát de mostanában hamar megvolt a gazdi és el sem jutottunk a dokiig, de ha legközelebb mégis kell menni chipet leeolvasni azért 5000ft nekem nagyon sok.
2009. dec. 17. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt odaviszed a kutyust érdeklődj telefonon. Biztos van, aki ingyen megteszi
2009. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a 3. vagyok én elvittem Pestről a kutyám oltani egy Pesttől 35 km-re fekvő városba a kutyát,mert ott 6500 helyet csak 3200 ft-ot kértek...

Más miatt járok oda, és akkor már a kutyát is beraktam a kocsiba.

2009. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt a rohadt mindenit, egy chip leolvasásért pénzt kérni??? Iszonyú pofátlan dolog! Az egészebn az a szomorú, hogy a jószándékú ember segíteni akar, haza akarja juttatni a kutyát, és még ezért is legombolják...

Én, amikor talált kutyával ültem a rendelőben, és kivártam a sort, a doki kishíján leszidott, hogy miért nem kopogtam be hamarabb, hiszen az egész csak egy fél perc. :) (Békásmegyeri rendelő).

2009. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az oltásokkal is sokáig hagytam átverni magam, a 7kg kutyának a régi dokink 20.000ft adta az oltást + férgehajtót. ÉS pl ha valami baja voltmiután kikezeltük és vissza mentünk kontrollra, vagy csak simán azért mentünk oda hogy tanácsot kérjuünk min. 5000ft mindig elkért, és olyan rendes dokinak tűnt hogy nem is gyanakodtunk de aztán nem rég ismerősök mondták hogy náluk a 20kg kutyának 3000ft az oltás, na azóta mi is oda járunk, kicsit dilis az ottani doki de nagyon lelkiismeretes és a gyógyszeren kívűl szinte minden ingyen van. De a chip leolvasással még mindig bizonytalan vagy, és nem mindig tudom elvonszólni a kutyát a mi orvosunkig, hanem a legközelebbi dokihoz, van itt olyan esetleg aki már sétált be így rendelőbe chipet leolvasni? Kértek érte pénzt?
2009. dec. 18. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon figyelj az árakra. Budán az egyik legnívósabb állatklinikán is "csak" 6500 Ft egy kölyöknek a második oltás. Itt nálunk, egy Pesthez közeli városban pedig 2 nagykutya éves ismétlő oltása veszettségivel együtt 18 000 Ft. Akárhol rendel az a doki, a 20 000 Ft nagyon durva egy oltásért.

Ha pedig pénzt kér, pláne 5 000 Ft-ot egy talált kutyánál chip beolvasásáért, érdemes lenne rákérdezni az állatorvosi kamaránál, hogy ez mennyire etikus magatartás egy állatorvos részéről.

2009. dec. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!