Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terrier fülvágás...

Fütyicukor kérdése:

Staffordshire terrier fülvágás után sok gond van? Nagyon rövidre van vágva.

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Eredetileg nem, de alapvetően nem sufniban/megbízhatatlan állatorvossal kellett volna megcsináltatni... főleg, hogy Mo.-n tilos a fülvágás. Javítsatok, a tévedek.
2014. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem vágattam ugyanis még kutyám sincs...csak kérdezgetek előre.amugy ha van törzskönyve akkor tudtommal nem tiltott..meg egy staffi ugy gyönyörű ha vágval van füle
2014. márc. 29. 13:20
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Akkor pedig a tenyésztő szívesen fog tájékoztatni minden lehetséges felmerülő kérdéseddel kapcsolatban - szerintem.
2014. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm utólsó
2014. márc. 29. 13:24
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
A hatályos állatvédelmi törvények szerint 2012 szeptemberétől Magyarországon tilos a kutyák fülét kupirozni! Akkor is ha tenyésztőtől veszed. Viszont te kérdező már annyi ostoba kérdést tettél fel a hol 4, hol 6 hetes talált staff mixeddel kapcsolatban hogy kizátrtnak tartom hogy tenyésztőtő lenne.
2014. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Az enyémnek is rövidre van vágva. Amúgy a dokinak el kéne mondani mindent mi a teendő varratszedésig és az után.

A lényeg hogy venned kelk hámosító krémet. Azzal kell masszírozni óvatosan hogy ne zsugorodjon össze a fül széle. Kb a harmadik naptól amilyen sűrűn csak tudod.

2014. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor elmondanátok sok okos hogy a tenyésztőknél hogy van majdnem az összes kutya füle vágval???elismert tenyésztőkről beszélek.
2014. márc. 30. 14:51
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert vannak állatorvos ismerőseik, illetve kiviszik külföldre. Ennyire egyszerű. Rengetegen adócsalnak, attól még nem lesz törvényes...
2014. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Tök mindegy, hogy törzskönyves-e tilos vágatni törvényileg. Megoldják ugyan de embertelen összegeket kérnek el. Nálunk hallottam olyan dokit aki 50 ezret kért érte...
2014. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

7 es vagyok. Hiábavagyok lepontozva ku.....ra nem érdekel!!!

Válaszoltam a kérdésre nem úgy mint egyesek! Rohadtul elegem van az ál állatvédőkből hogy ezzel a fül témával foglalkoznak ahelyett hogy kiharcolnák a piacon való kölykök árusításának a betiltását!

Én nagyon rácsesztem hogy meghagytam a kutyám fülét annó, szépen leszaggatta egy kóbor kutya amikor az utcán neki ment. Soha többé nem veszek füles kutyát és leszarom a törvényt!!!

2014. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!