Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kutyaóljába beraktak...

A kutyám kutyaóljába beraktak egy szőnyeget hogy ne fázzon föl. De mindig kiveszi akár hányszor be rakom. Mit tegyek hogy ne vegye ki?

Figyelt kérdés
Már próbáltam le csavarozni de úgy is kiszedi.
2009. dec. 18. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás csak szög és kalapács kell!Megfogod leszögeled az aljához!De ezt csak akkor tedd ha akarod mert az természetes ha kikaparja maga alól! :D
2009. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A takaró nagyon hamar átnedvesedik, akár a párától is és nem szárad meg ilyen időben, folyton nedves lesz. Vedd ki a takarót, ahogy a kutyád szeretné és tegyél be helyette jó sok szalmát, hogy alig férjen ő el mellette és tegyél az ól ajtajára hőfogó függönyt. Ez a tökéletes megoldás a kutyaházak téliesítésére. Meglátod, hogy ezzel a kutyád is elégedett lesz!
2009. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tedd vissza,ha vizes adj neki újat.én már a szögelést is kipróbáltam,azt is kiráncigálja.
2009. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez nem takaró hanem szőnyeg és már próbáltam szögelni nem megy.

A szalmás ötletet viszont kipróbálom.

2009. dec. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!