Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig él általában a dalmata?

Meddig él általában a dalmata?

Figyelt kérdés

Örökbe szeretnék fogadni egy dalmatát fajtamentéstől. Az egyenlőre kinézett kutya hat éves. Nem tudom hogy kérdezzem de érdemes egy idősebb kutyát örökbe fogadni? Lakásba lenne, rendszeresen mozgatva. Azért is gondoltam kicsit idősebbre mert "talán" nem szedné szét a lakást. Mellesleg van 2 tengerimalacom és 2 rizspintyem is. Összelehetne még őket szoktatni vagy egy kölyök jobb választás lenne ebből a szempontból?

a napirend így lenne:

Én reggel 6-kor kelek megetetem a tengerimalacokat, felöltözök lemegyünk kb. 15-30 percre sétálni/kocogni.

7-14 óráig egyedül lenne mert 2-kor érek haza az iskolából. Mikor hazaérek irány egy 1 órás sétára. Miután hazaérek tanulok...Anyukámnak is kéne sportolnia... ezért mikor ő is hazaér 4-5 vagy 6-7 óra között elmegyünk futni/kocogni/sétálni a gáthoz közösen. Persze nevelném és hétvégente túráznánk is. ( a kutya etetését nem írtam bele) de tömören ennyi.

Így lehetne tartani egy dalmatát?

És mennyire hullik a szőre?

köszi annak aki válaszol!!



2014. ápr. 1. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

11-14 év.

www.kutyatippek.hu/Dalmata

2014. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!