Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik! Meglepitek a kedvencet...

Gazdik! Meglepitek a kedvenceteket Karácsonykor? És mivel?

Figyelt kérdés
2 kutyám van. Ugyanolyan ajándékot vettem nekik, hogy ne vesszenek össze. Egy kiscipőt és egy csontot kapnak. Szeretnék még valamit. Ötletek? Póráz, nyakörv, sampon és egyéb ilyen dolgokat nem szeretnék. Hanem olyat, amit ritkán kapnak. Pl. szülinapra vagy más ünnep alkalmával.
2009. dec. 18. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is veszek nekik karácsonyra valamit. Egy játékot vagy egy fekhelyet, még nem tudom. De azt megemlíteném, hogy a kutyák nem tudnak féltékenyek lenni. Amit annak látsz az amiatt lehet hogy valami baj van a főnökséggel. A kutyák a legjobbak,de nem emberek.
2009. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már többször összeugrottak, mikor egyszerre simogattam őket.
2009. dec. 18. 18:46
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Az én kutyám egy labdát kap(már kb az ötödik ugyanilyen labdája, mert mindig eltűnnek) és valami jutalomfalatot.
2009. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
latex macskeszt a fresnapfa lehet kapni
2009. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Enyém mindig csak valami drágább finom falatot kap, erre csak "ünnepnapokon" van lehetőségünk, és mivel teljes értékű családtag, neki miért ne járjon ünnepi kaja? :) Amúgy egy Border Collie srácunk van, rágókát lehetetlen neki venni... van már lopott gumi papucsa, kosárlabdája, és egy még pici korában vásárolt rikító tömör gumilabdája... Illetve egy slag darabot is ellopott, azt is hurcibálja mindig. Ez régi dilije, már leszoktattuk róla, de a szerzeményét már nem vettük el tőle, úgy is használhatatlanok voltak már. Szóval rágókat nem lehet és fölösleges is venni neki, mert akkor 3 napig az a kedvenc, amíg annyira szét nem rágja, hogy ki kell dobni, meg ne egye (pláne ha még sípol is)... Ha találunk neki valami masszívabb játékot, néha azt szoktunk neki venni és ennyi. A divatból vett ruhákat nem tartom túl jónak, a használati tárgyaknak (póráz, nyakörv, stb) pedig nem hiszem hogy örülne :D Jobb egy naaagy copák vagy valami finom falat :)
2009. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!