Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi fű kell egy kutyának?

Mennyi fű kell egy kutyának?

Figyelt kérdés
Mostanában minden nap sok füvet eszik és aggódom hogy sok lesz, ezért nem is hagyom neki hogy sokat egyen, de egy nagytestű kutyának kb mennyi füvet lehet fogyasztania?

2014. ápr. 2. 16:20
 1/8 sippara ***** válasza:
Ha folyamatosan legel, és ez nem normális nála, akkor a kajájával, vagy a gyomrával van probléma, azt kéne orvosolni. Magától a fűtől baja nem lehet, de azoktól a betegségektől/problémáktól, amiket ezzel próbál orvosolni, annál inkább.
2014. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig is evett füvet, már kiskorától csak nem ennyit, meg nem tűnt fel. Kislány és általában meg van ereszkedve a cicije (állvemhesség) ettől lehet?
2014. ápr. 2. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:
miért nem viszed el orvoshoz?
2014. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, ahogy az első válaszoló mondta, ez gyomor-bélrendszeri problémával lehet kapcsolatos. Egyébként az álvemhesség nem egyenlő a megereszkedett emlőkkel, álvemhes kutya tüzelés után mikor vemhesülés esetén szülne nyugtalan lesz, az emlői megnagyobbodtak és tejet termelnek, sokszor dajkál valamit, ezt is tapasztalod nála?
2014. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az állatorvost kérdeztem és ő mondta azt, hogy ez annak a jele,( és sokszor levert ilyenkor meg a cicákhoz bújik) természetesen ha kell el viszem orvoshoz, már nem egyszer kellett, csak nem gondoltam hogy a fűevés az valami bajt jelez mert én úgy tudtam hogy a kutyák sokszor esznek füvet.
2014. ápr. 2. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is eszik, de csak egy bizonyos fajta füvet. Én úgy tudom kell az emésztéséhez. Ha más változást is tapasztalsz nála, azért nézesd meg egy állatorvossal.
2014. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is csak egy fajtát szeret, a kerítés mentén szokott nőni általában. Nem tudom mi a neve, de azt tudom hogy az a fű amelyikkel kiskoromban mindig megvágtam magam.
2014. ápr. 2. 17:12
 8/8 anonim ***** válasza:
:) Csomós ebírnek hívják valószínű. Nem is az a gond, hogy eszi, hanem ha hirtelen feltűnően sokat eszik belőle, amit eddig nem tett.
2014. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!