Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Családi kutyának (2 kisgyerek)...

Családi kutyának (2 kisgyerek) amstaff, vagy amerikai bulldog? Vagy egyformák? (Mármint a jellemük. )

Figyelt kérdés
És mi újság a fülvágással?
2014. márc. 30. 08:44
 1/8 anonim válasza:
Ha választani kéne szerintem az amerikai bulldog.
2014. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Az AMSTAFF jol kijon a gyerekekkel,es meglehetosen sokat is tur el toluk,de a fajtarsaival valo talalkozas gondot is okozhat.Tarthato kertben es lakasban is.Az amstaff 5-6-ik honapjaig "angyal" ,de utana szinte kezelhetetlen "kamaszkora".


Az AMERIKAI BULLDOG elete aran megvedi a csaladjat,beleertve a gyerekeket.Mas kutyakkal nehezen jon ki felnott koraban.


Szerintem mindketto jol kijon a gyerekekkel,ha valasztani kell,es lesz idod vele sokat foglalkozni akkor az amerikai bulldogot,(sok setat igenyel,es szereti ha foglalkoznak vele)de ha nem akarod sokat tanitani akkor a amstaffot,o kenyelmesen lazul egesz nap egy fotelbe...

2014. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a fül vágás tilos és állatkínzásnak számít
2014. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

staffordom volt kettő is,maximálisan igénylik a törődést,hogy foglalkozzanak velük,mozgásigényük nagy!

Határozott gazdi kell nekik,mert nagyon hamar a fejedre nőlnek,makacs,de ha jól neveled szófogadó és nagyon hűséges kutya.

Tehát én a saffordot csak akkor ajánlanám ha a gyerkőcök mellett lesz vele is időd eleget foglalkozni.

2014. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
Bocsánat, de minden bántás nélkül, ha nem tudod, mi a különbség a két kutya között, és nem tudsz önállóan rákeresni, utánanézni sem, ugyanez a fülvágással, akkor NE vállalj be se amstaffot, se ambullt két gyerek mellé.
2014. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most találkoztam egy vágottfülű a.bulldoggal, még sebes volt a füle, 4 hónapos. Ezért volt a fülkérdés.

Mindkét kutyáról annyit tudok, hogy gyerekszeretők, erős kéz kell hozzá, sok idő, blabla.

De én TÉNYLEGES tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem egy általános jellemzésre.

Nem lustaságból kérdezek itt.

2014. márc. 30. 15:29
 7/8 Firestorm ***** válasza:
Én mikor kicsi voltam a pitünk (igaz nem staff) remekül kijött velem,soha nem bántott.
2014. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Kapásból öt Amerikai buldogot ismerek a környéken, ebből négy simán kijön a többi kutyával. Egyről meg nem tudni, mert a gazdája nem meri elengedni kölyökkorától, mert nem mer megbízni a kutyájában. Vagyis kölyöknek sem engedte el, most 1 éves elmúlt és most sem meri elengedni.
2014. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!