Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 20 hetes havanese kutyusnak...

SzMeli kérdése:

20 hetes havanese kutyusnak ajánlanátok egy jó jutalomfalatot? Ami boltban kapható? Vagy jobb pl a parizer?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Ha száraztápot eszik, akkor azt használd jutalomként is - nálunk ez így működik 4 éve!


Vagy veszel neki Rinti márkájú szárított húst, (az a lényeg hogy tiszta hús nincs benne semmi más katyvasz -kacsás, vagy bárányos ezek a puhábbak és azt ollóval kis darabokra vágod, úgy adod neki.

2014. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak csínján a parizerrel. Néha-néha nem árt, de rendszeresen ne add, ha hosszú életet akarsz biztosítani neki: [link]
2014. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sajtot szoktam neki adni jutalomként,az is jó lehet, ha szereti.
2014. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tök felesleges pénzkidobás ezekre a jutalomfalatokra költeni, tele van ízfokozókkal meg tartósítóval.

Sajt, virslikarika, kis sonkafalatkák. Akkorák, amekkorát egy falatra meg tud enni.

Szerintem ezeket szeretik a kutyák a legjobban.

2014. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Utolsó!

Amit én ajánlottam abban a világon semmi ízfokozó nincs, színtiszta hús - valami "hozzáértő" lepontozott.


Ellenben azzal amit te azok bizony - a sajt kivételéve - simán tele vannak vele:)

2014. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mást szerettem volna mint amit napi 3x kap, de ha nem zavarja be a kutyát, akkor adom azt. Eddig parizerrel jutalmaztam itthon ha ügyes volt! De az utcán is szeretném alkalmazni és új dolgokra tanítani, mert még a korából adódóan elég kajla :-)
2014. ápr. 3. 13:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Bárminemű válasz-tapasztalatot meghallgatok! Abból tudok én is tanulni!
2014. ápr. 3. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azért adok neki sajtot azonkívül, hogy nagyon szereti, mert könnyen megtudja enni, egy falat és mehet is következő feladat, a száraztápot viszont "sokáig" rágná és így az kizökkenti a tanulásból. Másrészt a száraztáp nem is motiválja semmire :D

Szóval nálam a jutalom az nem ugyanaz amit amúgy is kap enni, de kinek mi jön be.

2014. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom szerint a legjobb jutalomfalat a virslikarika, sajt, máj, sonka.

Ha ugyanolyan száraz jutalomfalatot kap, mint amilyen az alap ennivalója, egy idő után nem fog a jutalomfalatért különösebben semmit se csinálni, mert gondolja, "ugyis ilyen a sima kajám is, nem különlegesség, ezért nem csinálok semmit". Továbbá azért nem jó még a száraz jutalomfalat, mert ha sokat kap egyszerre, akkor elvonja a nedvességet a kutya szájából, állandóan szomjas lesz, és ez a gyakorlás során nem előnyös.

2014. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!