Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máltai Selyempincsi-vel hogy...

Máltai Selyempincsi-vel hogy barátkozzak össze?

Figyelt kérdés

A barátnőm most kapott egy Máltai Selyempincsit (nagyjából 7-8 éves lehet). Mivel kb 1-2 hetente náluk vagyok (néha akár több napot is) a kutya folyton lát engem. Viszont mindig morog rám, tesóját (nem lakik már velük) egyszer bokán is harapta. Szeretnék összebarátkozni vele, de nem nagyon sikerül. Vittem már neki csontot is, de azon kívül, hogy lenyelte mint kacsa a nokedlit semmi nem történt.

Valami egyéb ötlet? (Normális válaszokat kérnék).



2014. ápr. 4. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Csontot ne vigyél neki, mert szorulást okoz, vagy a belét is felsértheti.

Vigyél mondjuk párizsit összevágva és kínáld meg vele.Így nem csak egyszer kell elvennie, hanem többször és ahonnan kaja jön, azt szokták szeretni. Nem hátrány, ha nem etetik meg előtte.

Előfordulhat, hogy fél és azért támad.

2014. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám ezt a kutyát egy szakembernek. Nem ártana tudni, hogy a gazdit próbálja bevédeni vagy félelemből morog és támad és aszerint kezelni a kutyát. Gondolj bele, ha nem egy máltairól lenne szó, hanem egy németjuhász vagy egy amstaff harapta volna meg a tesót, akkor is haverkodni szeretnél a vele?
2014. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!