Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shih tzu kutyája van vkinek?

Shih tzu kutyája van vkinek?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen típusú, nyugodt, jatekos milyen idős, könnyen tanul? Apolasa? Szobatisztasagra szoktatas???? ? Köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 4. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem shih tzum van,a szobatisztaságról nem nagyon tudok nyilatkozni,mert kinti,de amikor a mamámékhoz viszem panelba,csak lefekszik és néz minket(egyszer 3 órán keresztül ezt csinálta). Nagyon jófej kutyák,van humoruk,és ahol te ott egy ő is ott van. Játékosak nagyon,az enyém gyorsan fárad,mert 3 lába van. Ha nyírva van,heti egy fésülés és annyi. Az enyém 4 éves,viszont egy dolog nagyon fontos: FINNYÁS. Inkább éhen hal,minthogy neki nem tetsző tápot megegyen.
2014. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Vettem egy shih tzu kislányt 3hetes május 7en hozhatjuk el és azért érdeklődöm mire keszuljek!:-) Fekete fehér! Nem szeretném nyírni sztem gyönyörű felhosszu szőrrel! De gondolom nyáron neki is kellemesebb ha rövid a szőre! Miért van 3laba? Mi történt vele? Kan vagy szuka a tiéd?
2014. ápr. 6. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Kis kan,azért van három lába,mert: elütötte egy autó fél éves korában, kb. három hónapig nem csináltak vele semmit. Mire a gazdája észbe kapott a lábán az eltörött csont rosszul forrt össze. Műteni kellett volna,de nem volt rá a gazdinak pénze,volt két opció: alatás vagy menhely. A menhelyet választotta,ahol azonnal megműtötték. Amikor kb. 2 éves volt,erre a menhelyre mentem táborba,a vele egy kennelben lévő kutyát sétáltatam a táborban, utána a húgommal elmentünk kutyát sétáltatni ide,neki is kellet egy kutyi,és az ápoló őt adta neki. 1 évig mentünk minden héten sétáltatni,mire anyáék megengedték hogy elhozzuk őket. A másik kutya azóta már nincs meg, shih tzu barátunk viszont feldobja a mindennapjainkat. Ja,és 3 lábbal is tudja kergetni a postást,de 1 szóra vissza jön.

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan privit!

Majd mutatsz képet a leendő kutyuaodról?

2014. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!