Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?...

Mi lehet a baja a kutyámnak? Már 4 napja nem eszik csak vizet iszik :S voltunk vele orvosnál is kapott 2 szurit de még mindig nem eszik :S Fecskendővel nyomtunk a szájába enni de azt is kihányta:S mennyi az esélye, hogy megmarad a kutyusom?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vissza kell vinni az állatorvoshoz (akár egy másikhoz is), hogy nem javul. Vizsgálja ki.
2014. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős??
2014. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
3 hónapos
2014. ápr. 6. 13:25
 4/14 anonim ***** válasza:
honnan vettétek? mert ha szaporítótól akkor már értem...
2014. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
egy barátomtól kaptam nem szaporitótól van
2014. ápr. 6. 14:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól még vígan lehet szaporító.Nemcsak az a szaporító,aki üzleti célból gyárt kölyköket.Az is az,aki egyszeri almot hoz le a kutyájától(ostobaságból szaporító),akinél "véletlen"alom születik(felelőtlenségből szaporító)és nem pénzért osztogatják a kölyköket.Nyilván a szülőknek nincs semmilyen eü.szűrésük.

Mikor elhoztad a kiskutyát,oltások,féregtelenítés,chip megvolt?

Vidd el mielőbb egy nagyobb,jól felszerelt klinikára vagy rendelőbe,mert meg fog halni!Ennyire kis kutyánál 4 nap éhezés életveszélyes.Calopet pasztát nem kaptál?

2014. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg egy kutya, nem eszik.Folyadékra szüksége van, azt lehet fecskendőzni. De ételt nem . Ha viszont a folyadék is kijön belőle, ismét orvos. De másikhoz, mert a mostani, ha nem adott útmutatást a kezelésre, akkor letudta a két injekcióval. Már ma kellene keresnetek egy ügyeletes klinikát, kórházat, vagy jól felszerelt rendelőt.
2014. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sok foyadékot iszik de azt nem kell fecskendőzni z ételtőlt elfordítja a fejét:S ha nem lesz jobban holnapra másik orvoshoz viszem mindenképpen!
2014. ápr. 6. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:

S megkérdezhetem milyen fajta?

Mert nekem a Hannoveri Vérebemnél volt ugyanilyen baj,s három nap után helyre jött..

2014. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor ne nyomj bele feleslegesen ételt.Majd eszik, ha jobban van.
2014. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!