Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mennyire lehet igaz?

Ez mennyire lehet igaz?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy nővel, akinek van egy eladó yorkshire kiskutyája és azt mondta, hogy ők nagyon szeretik meg minden, de vissza költöznek Romániába és ott nem lehet kutyát tartatni vagy valami ilyesmi és ezért ingyen eladja csak a kutya repülő jegyét kell kifizetni, ami 19000 Ft. De adna hozzá: egészségügyi kártya, egészségi

papírok, oltási könyv, szakképzési papírokat, mikrochip, törzskönyv, EU

útlevél, játékok és kiegészítők és egy kézi útmutató.


Érdekelne a véleményetek?! köszönöm



2014. ápr. 6. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu, csak le akar húzni. Hallottam már ilyenről.
2014. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez átverés. Ahol egy fajtatiszta kutyát hirdetnek ingyen, papírjaival, mindenével, ott valami sántít. Gondolom, előre el kellene utalnod az összeget, csak valószínűleg a kutyus sosem érkezne meg hozzád.
2014. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Minden napra jut egy ilyen kérdés. Kamu. Szerinted mi az isten lehetne még?


Lehet, h nekem is bele kéne fognom, a jelek szerint tényleg elég hülye van, megélnék belőle....

2014. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Én egy cseppet sem dőltem be neki, csak kíváncsi voltam a véleményetekre! Azért, olyan hülye én sem vagyok, hogy egy fajtiszta Yorkit mindenféle papírral, törzskönyvvel elad valaki!
2014. ápr. 6. 12:46
 5/16 anonim ***** válasza:
Kamu.
2014. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy nem bízol a repülőkben és inkább elmész érte kocsival, neked ennyit megér. HA tiltakozik, már lehet tudni, hog átverés. Egyébként az lesz, mondhatni egyik tipikus fajtája ez a trükk.
2014. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Onnantól, h mást is megkérdezel, már benne van, h bármilyen kis százalékban is, de feltételezed, h igaz lehet....
2014. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
csak az érdekes, hogy nem kért számla számot sem, és azt mondta készpénzben kell fizetni a helyszínen! Ezért kérdeztem, mivel általában kérnek az "ilyenek" előleget vagy hasonlók, de ő nem!
2014. ápr. 6. 13:30
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Második! azért nem minden ilyen eset kamu! Én el akartam ajándékozni egy 10 hónapos kutyát INGYEN, törzskönyvvel, chipelve, összes oltása rendben, plusz kutyaház, összes felszereléssel együtt. Egy fillért nem akartam érte kapni, és semmi humbug nem volt benne, csak annyit kértem volna, hogy együtt menjünk el az állatorvoshoz és irassuk át a chipet.
2014. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Honnan akar visszamenni Romániába, hogy repülőjegy kell a kutyának?
2014. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!