Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mennyire lehet igaz?

Ez mennyire lehet igaz?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy nővel, akinek van egy eladó yorkshire kiskutyája és azt mondta, hogy ők nagyon szeretik meg minden, de vissza költöznek Romániába és ott nem lehet kutyát tartatni vagy valami ilyesmi és ezért ingyen eladja csak a kutya repülő jegyét kell kifizetni, ami 19000 Ft. De adna hozzá: egészségügyi kártya, egészségi

papírok, oltási könyv, szakképzési papírokat, mikrochip, törzskönyv, EU

útlevél, játékok és kiegészítők és egy kézi útmutató.


Érdekelne a véleményetek?! köszönöm



2014. ápr. 6. 12:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát már Romániában van, de a kutya nem maradhat ott!
2014. ápr. 6. 14:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Hol kell kifizetned a repjegy arat?
2014. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


9-es: Oké, de te személyesen "adtad volna át" a kutyát, én a kérdésből azt feltételeztem, hogy a kérdezőnek előre kellene utalni a repülőjegy összegét, és utána vinnék neki a kutyát (ami nem biztos hogy megvalósulna).

2014. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Imola Ágnes ***** válasza:
Kérdezz rá a városra, és mond hogy egy barátod pont otlakik, elmegy érte, és elviszi neked.... Amúgy érdekelne a város, sok állatvédőt ismerek itt, nem lenne rossz lebuktatni.
2014. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Imola Ágnes ***** válasza:
*ott lakik
2014. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!