Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Lathams...

Mi a véleményetek a Lathams tápokról?

Figyelt kérdés

A Tescóban lehet venni,de nálunk nincs. Ha valaki ezzel etet,akkor ti melyikben veszitek? Mennyibe kerül?

Köszi a válaszokat.


2014. ápr. 6. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer vettünk,de nagyon száraz volt (tudom száraz táp,de ez tényleg elég száraz volt :D)


A minden evő kutyáink nem ették szívesen,megették de a felét ott hagyták.Mivel ők mindig mindent megesznek,ezt meg nem így gondoltam oké hagyjuk vettem mellé másik tápot és keverve kapták úgy elfogyott.


Lehet vmelyik kutyának beválik.

A mieinknek nem.


Mivel rég vettem már,nem emlékszem mennyibe került.De annyira nem volt drága.Összetételben nem annyira gáz,bár első helyen rizs van,másodikon hús.De amennyibe került megérte.


De amúgy minek érdekel téged,ha nálatok úgy sincsen? :D


Jobban jársz ha a netről rendelsz Brit,Josera,Happy Dog stb tápokat.

2014. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja, száraz táp az száraz xD A nedves meg nedves :D

Na,csak azért érdekelt,mert nemsokára megyek nagyvárosba,és ott veszek,ha megéri. Amúgy most kevertem itthon egy jó kis tápot,a maradékokat,4 féle van benne :D Happy dog, romeo,brit meg mülleres. Na ezt nagyon komálja. :D De fogyóban van,ezért gondolkoztam ezen.

Jöhetnek még válaszok.

2014. ápr. 6. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk a romeo jött be abszolút, maradunk is annál:)
2014. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A miénk inkább éhen hal,minthogy megegye a Romeot! :-) Na,viszont elég finnyás a kis komisz! Most éppen finnyáságról szoktatom le.

VALAKI NEM TUDJA,MENNYIBE KERÜL A 3 KILÓS?

2014. ápr. 9. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!