Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi tápokról?

Figyelt kérdés

Csütörtökön költözik hozzám egy kutyus, neki akarok tápot választani.

Josera: [link]

Happy Dog: [link]


Most cicáim vannak, és azt tudom hogy náluk ezek a márkák elég jónak számítanak. Nagyon nézegetem most a tápokat, próbálok középutat találni a Darling és az Orijen között. :)


Ha van más ötletetek, azt is szívesen várom!


2012. dec. 18. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Brit premium, Bosch is elég jó még ebben az árkategóriában :) Nagyot egyikkel se tévedhetsz szerintem.
2012. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem ezeket is. :)


És a Premier High 5?

[link]

2012. dec. 18. 23:30
 3/9 anonim ***** válasza:
A josera jó ! Van prémium és fenntartó termék családja is.
2012. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is Josera lamb & rice-al etetek, és a macskáim is rájárnak a kutyakajára, annyira jó. Én csak ajánlani tudom.
2012. dec. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még a tippek. :)
2012. dec. 19. 10:24
 6/9 anonim ***** válasza:
A premium high 5 az konkrétan szar. Én a brit care termékcsaládot javasolnám ebben az árban!
2012. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A premium High 5-ről pedig jókat hallottam, vettem is most egy 3 kg-sat.

Most mindenképpen kis kiszerelést akartam venni így karácsony előtt erre futotta, és egy középuszkárnak bőven elég ez az ünnepekre. :)

De később 15kg-s csomagban fogom rendelni.

Eddig a Josera és a Bosch között vaciláltam,

de most ezt a Brit Care-t is megnéztem, az is elég jónak tűnik. Hát elég nehéz így dönteni, elég nagy a választék. :) Majd átolvasom az összetételüket, hátha attól okosabb leszek.

Azt is mondhatnám, hogy majd a kutya eldönti melyiket szereti a legjobban, de mivel gazdaságosság érdekében nagy kiszerelést akarok venni, ezért nem kap előtte kóstolót.


Még mindig várok tippeket ám! :)

2012. dec. 19. 10:55
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja, és lenne még itt egy fontos szempont. :)


Azt tudom, hogy cicáknál 7 éves kortól javasolják a senior tápot. Kutyáknál hogy van ez? Ő 6 éves középuszkár, tehát elég hosszú életű fajta.

2012. dec. 19. 11:12
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3/8-as!


Mi az hogy fenntartó termékcsalád?

2012. dec. 19. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!