Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lőtt seb van a kutyámon mit...

Lőtt seb van a kutyámon mit tegyek? Meggyógyul magától vagy műteni kell? Ha műteni annak mennyi a költsége kb:

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 19:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lőtt seb van a kutyádon, és az érdekel, hogy mennyibe kerül? A gólyó elfertőződik, takarodj orvoshoz, és szardle hogy mennyibe kerül
2014. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kamu kérdés, igaz? Te se gondolod komolyan, hogy egy lőtt seb a kutyán magától begyógyul. Hívj fel egy állatorvost, hogy szedje ki belőle minél előbb!
2014. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Vigyed azonnal,mit érdekel az téged,hogy mennyibe kerül?

Hm..hogy került az oda,gondolom nem magától! Ilyen felelőtlen emberektől elvenném az összes állatot!

Azonnal vigyed az állatorvoshoz! Nem vicc!

2014. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem fog meggyógyulni, vidd orvoshoz.
2014. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
miert ne gyogyulna? probald ki magadon! ha begyogyul a seved ne vidd el a kutyad, ha nem akkor vidd el, de akkor mar keso lesz...
2014. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Most csak gondolj bele...

Téged mondjuk az utcán meglőnek. Tegyük fel, hogy szerencsés vagy és a golyó nem ér fontosabb szervet, tehát mozogni, létezni tudsz. Elmész dokihoz? Te nyilván elmész, mivel a jelenlegi helyzet szerint téged sürgősségi esetként és valószínűleg ingyen fognak ellátni.

Na most ha a kutyádat lövik meg és neadjisten nem ér létfontosságú szervet, akkor még egy darabig viszonylag jól elvan. Aztán majd nézegethetsz magadon körbe-körbe ha egyszercsak elpusztul.

Amúgy hogy lőtték meg? Biztosan lőtt seb?

Minden esetre tényleg vidd orvoshoz, nagyobb klinikákon van részletfizetés ha drága lenne.

2014. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

1) vidd orvoshoz! vetess látleletet!

2) tegyél feljelentést!

2014. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen csak nem biztos hogy ki tudom fizetni mivel nem vagyok olyan jó anyagi helyzetben..

És ha feljelentem akkormit érek vele? azt hogy elmegy egy csomó pénzem és azt nem tudom hogy ki volt a tettes..

2014. ápr. 7. 20:29
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A feljelentés ingyen van, te észlény. Sőt, ha jól tudom, az állatorvos megteheti a feljelentést azzal a golyóval, amit a kutyádból fog kioperálni.
2014. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem lennék a kutyád, az is biztos.
2014. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!