Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak milyen kölykei...

Kutyámnak milyen kölykei születhetnek?

Figyelt kérdés

Szuka: fekete-fehér sötétbarna szem apja szürke-fehér kék szem anya fekete-fehér felemás szem ősei közt található még szürke valamint vörös kutyák

Kan: világos vörös-fehér világos szem (zöldeskék)apja fehér kék szemű anya vörös barna szemű ősei közt sok a fehér és a szürke ( kennel bejelentés folyamatba van )jövő nyára terveztem a kicsiket



2014. ápr. 7. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg azt a tenyésztőt, aki segít neked abban, hogy ne törzskönyves szaporító legyél, hanem valódi tenyésztő. Ő nyilván ért ehhez is, mert nem hozzáértőtől meg nem érdemes tanulni.
2014. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből bizony csak szivárványos csillámf***szlámák!!!
2014. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Ebből bármi lehet. Ez lutri.


Ja, hogy tervezed????? Te normális vagy, vagy trollkodsz?????


Inkább ivartalanítsd szegény állatokat.

2014. ápr. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Amíg nem vagy tisztában az általad "tenyésztett" fajta színöröklődésével addig inkább képezd magad és ne játssz tenyésztősdit, mert csak ártasz vele.
2014. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tessék egy kis olvasni való ;)

[link]



Addig még ennyivel sem vagy tisztában a saját fajtáddal kapcsolatban ne akarj almot lehozni. Tessék előtte sokat olvasgatni, meg beszélni tapasztalt tenyésztőkkel, akik tudnak a kérdéseidre válaszolni, mondjuk avval akitől van a kutyád, gondolom szivesen segit neked. Hiába váltassz ki kennelnevet, az nem egyenlő a tenyésztéssel, maximum nem tk nélkül, hanem avval szaporitassz. Ez sem jobb semmivel az előző kategóriánál...

2014. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne trollkodj
2014. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
Nahát! Csak nem egy újabb havasfalka utódszaporító készül?
2014. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
semmi közük nincs a havasfalka tudomén mihez a kutyáimnak :D tudom mik lehetnek teljesen már tenyésztek egy ideje normális tenyésztő vagyok (ilyen kutyáim nincsennek) csak kíváncsi voltam mit írna annyi hülyeséget olvasok itt jó nevetni egy kicsit :D
2014. júl. 20. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!