Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak magyarországi Német...

Vannak magyarországi Német pincser tenyésztők? (Nem mini pincsert keresnék)

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a fajta,csak sajnos mindenhol mini pincsereket ad ki a net. Nem találtam hivatalos tenyésztőt sem. Dobermann személy szerint nagyon tetszik eléggé leinformálódott ember vagyok velük kapcsolatban csak most a Dobi több ok miatt se lehetne. befutó nálam. ( kissebb testű fajta kellene)

2014. ápr. 8. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes, én beütöttem a Google-ba hogy "pincser kennel" és máris adott ki találatot. Nem értem neked hogy nem sikerült.
2014. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nekem is elküldenél egy linket? Én sajnos csak mini pincser vagy Dobi kenneleket találtam.
2014. ápr. 8. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Na várj, te most a mini alatt a német törpe pincsert értetted? Csak mert a kettő nem ugyan az. Ha a 14-20 kilós pincserre gondolsz, olyan szerintem nincs Mo-n. Én legalábbis csak törpével találkoztam eddig.
2014. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a normál 15-20 kgs- ra gondoltam. Ha van olyan M.o-n.
2014. ápr. 8. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e olyan itt, de szerintem sokan azt sem tudják, hogy létezik ilyen...
2014. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt, de talált kutya, és nem mini, hanem normál. :D


Minek akarsz te olyat kérlek ne is haragudj...


Az a kutya felér egy atombombával annyi energiája van, napi öt óra séta után (városban, mindenfelé tényleg, Váczi utca stb, futtatók is) egy órára elfáradt :D Aztán azt mondta jóóóó mára ez esetleg elég volt.


Vagy, a lányok bicajjal két órán át trenírozzák, fut velük, de hát...az kevés neki.


Biztos akarsz egy ilyen energiabombát? Ha nincs lemozgatva, ismétlem napi öt óra séta vagy 2 óra futás (a futáskor már kertes házban laktunk, előzőnél lakásban), akkor szétszed, meg morci lesz.


Biztoooosss????

2014. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha valaki keresné még a fajtát, von Schwarzer Schnuppe német pinscher kennel! :)

[link]

2018. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!