Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha német pincsert szeretnék...

Ha német pincsert szeretnék venni, csak kurtított farkú pincsert lehet? Mert eddig nem találtam normál farkút, de még tenyésztőt sem. Ha valaki tud olyan tenyésztőt aki nem vágatja a kutyái farkát, tudna mondani párat?

Figyelt kérdés

#pincser #farokvágás #pincser tenyésztő
2014. ápr. 5. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyet, de ha normális ember a tenyésztő, akkor meg lehet vele beszélni, hogy egy kutyának ne vágja a farkát, mert te azt szeretnéd.
2014. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kutyakölykök nem tavasz elején/tél közepén születnek?
2014. ápr. 5. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt most hogy érted?? Bármikor születhetnek az év folyamán, attól függően, hogy mikor tüzelt az anyjuk o.O


1-es voltam.

2014. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Tudom, hulye vagyok. :)
2014. ápr. 5. 19:36
 5/7 anonim válasza:

[link]

Az enyém innen van és füle-farka megvan ;)

2014. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
itt nem törpe pincsereket árulnak?
2014. ápr. 7. 13:56
 7/7 anonim válasza:
ja igen. nem tudtam, hogy te nem azt akarsz. de esetleg megtudod őket kérdezni emailbe, hogy tudnak e ilyet. ők azért ezt jobban tudják.nagyon kedvesek, biztos válaszolni fognak rá
2014. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!