Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja?

Mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves törpe tacsim, ma vettem észre hogy kicsit furán veszi a levegőt néha ha játszok vele mikor pl. hanyatt dobja magát nekem, vagy mikor lefekszik aludni és keresi a pozícióját. A hangot arra tudnám hasonlítani mint mikor mi emberek betegek vagyunk a tüdőnkbe van váladék és nem tudjuk felköhögni és kicsit furán vesszük a levegőt hallani a tüdőt... nem tudom jobban le írni sajnos. Amúgy eleven, játékos, semmi levertség.

2014. ápr. 8. 20:45
 1/4 anonim válasza:
63%
Vidd el dokihoz,hidd el ő jobban megtudja mondani
2014. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb azért elvinni orvoshoz, ő megvizsgálja, és kiderül, van-e komolyabb baj. De ha eddig nem vetted észre, és most viszont ilyen fura hangot ad ki, akkor érdemes megvizsgáltatni, mert lehet, hogy most még egyéb tüneteket nem produkál, de lehet, hogy pár nap múlva fog.
2014. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, úgy is kell oltásra vinnem, csak gondoltam hátha így előzetesbe már valaki találkozott hasonló problémával! :)
2014. ápr. 8. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet szív, tüdő, légcső, garat- és orrüregi betegség. Ki kell vizsgálni.
2014. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!