Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házilag elkészíthető kutyakeks...

Házilag elkészíthető kutyakeksz vagy süti receptet tudok?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretném meglepi a két kutyusomat valami finomsággal. Régen találtam egyet a neten, de már nem tudom hol, abba tepertő krém volt, de a többi összetevőre nem emlékszem. Aki tud hasonlót írjon legyen kedves. Köszönöm
2009. dec. 21. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nemrég letöltöttem egy teljes ilyen könyvet a netről (angol nyelven).
2009. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kutyák odavannak a mézes sütiért, és azt ki is tudod szaggatni, vagy késsel kivágod csont formájúra. Elég macerás!

De azért ne adj túl sokat, úgysem emésztik meg az édességet, csak a fogukat rontja!!!!

Vegyél nekik inkább műcsontot! Kösd át masnival, az olyan édi ajándék!

2009. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az a címe, hogy The Natural Pet Food Book. Healthful Recipes for Dogs and Cats. Azt hiszem, a www.4shared.com -ról töltöttem le.
2009. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Félre értettél, nem édességet akarok nekik csinálni. Van külön kutyáknak való keksz és annak a receptjét keresem. A másodiknak köszönöm szépen, de nem vagyok valami jó angolból...
2009. dec. 21. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Májas kutyakeksz


Hozzávalók:

Kb 35-40 dkg máj

2 tojás

4 gerezd fokhagyma

liszt

csipetnyi sütőpor


Elkészítés:

A hozzávalókat összeturmixoljuk, majd egy keverőtálban összekeverjük annyi liszttel, amennyit felvesz. A keveréknek tortatészta állagúnak kell lennie. Egy kizsírozott sütőlapra vékonyan rákenjük a keveréket, és 20-30 percen át sütjük közepes hőmérsékleten. Ezután hagyjuk kihűlni, és daraboljuk kutyafalat méretűre. Le is fagyaszthatjuk. Esetleg tortaformába öntve születésnapi tortának is elkészíthető.


A nemzetközi kutyamagazin receptje.

2009. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A második vagyok... A májat nyersen kell hozzáadni?

Vagy előbb főzzük meg?

2009. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez nagyon tetszik. Megsütöm :)
2009. dec. 21. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyersen kell.
2009. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!