Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a foresto...

Nagy568 kérdése:

Mi a véleményetek a foresto nyakörvről?

Figyelt kérdés
Az akitára raktam és 3 nap után el kezdett hullani a szőre a nyaka körül le is vettem a nyakörvet róla. Nagyon ajánlották ezt a nyakörvet de sajnos nem jó. Voltám vele dokinál és valami cseppet ajánlott. Mit ajánlottok ami ér is valamit?? Milyen cseppet??
2014. ápr. 13. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Előtte frontline cseppet használtam és nem volt semmi baja. Csak a doki azt mondta h a frontline már gyenge.
2014. ápr. 13. 21:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi Advantixet használunk. Kozmetika után este kenem rá a kutyára, a tarkójára, és a farka tövéhez is szoktam, biztos ami biztos alapon.


[link]


Négy fajta van, különböző méretű kutyusokra.

2014. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt is van egy tájékoztató!


[link]

2014. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Forestót használok a kutyáimra. Mindkettő vakarózott eleinte kicsit, de szerintem részben azért, mert idegesítette őket a nyakörv mint olyan.

Amúgy elég jó, rengeteg a kullancs a környékünkön, és eddig csak 3-at találtam a kutyámban (hatalmas bozontos szőre van, gyakorlatilag nem lehet teljesen átnézni), a kisebbikben egyet se.


Ár-érték arányban szerintem kifejezetten jó, elvileg 7-8 hónap védelmet ígér, bár egy összegben kicsit drágának tűnik, de 8 csöpp kb. ugyanannyiba kerülne.


Én még nem találtam olyan szert, ami 100% védelmet biztosított volna. A Frontline már tényleg gyenge. Mikor kérdeztem az állatorvost, hogy mit ajánl, azt mondta, hogy Foresto nyakörves kutyát még nem kezelt babéziával. :)

2014. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Foresto mellett is szokott kullancs lenni a kutyában.Van amelyik kicsi és döglődik van amelyik vígan szív és jó kövér is, szóval 100%-os védelem tényleg nincs sajnos.
2014. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!