Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy vemhes huskyt...

Találtam egy vemhes huskyt nincs benne csip mit csináljak?

Figyelt kérdés
olyan 3 éves lehet szürke fehér szép huskynak néz ki hatalmas hasa állatorvosnál már voltunk ha fial mit tegyek ? orvos szerint egy hét én belül megfial ár be csipeltettem nem fogom keresni a szaporítóját és ha keresi se adom visz ha fialás után rendbe jön ivartalaníttatom adjak neki valami vitamínt vagy ha elkezd fialni kihívjam az állatorvost?
2014. ápr. 13. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Beszéld meg az orvossal, hogy miután megszületnek a kicsik, altassa el őket. Jobb lesz így nekik. Nem kell még több fölösleges alom az utcákra. Nem biztos, hogy szaporítós kutya. Lehet, hogy kidobták.
2014. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen,nem biztos,hogy kis huskyk laknak benne..De van szánhúzó fajtamentés,biztosan segítenek jó gazdit találni,akár a kölyköknek vagy az anyának,ha kell.
2014. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
És mi van, ha az eredeti gazdáitól lépett meg, akik keresik, és várják haza? Bár nem tudom, milyen gazda az akinek a kutyájában nincs chip...
2014. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én ivartalaníttatnám! még mielőtt szül! tartsd meg szerintem :)
2014. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Minőségi táppal kezd el etetni és akkor rendben lesz minden.Illetve az orvossal konzultálj,ha elkezd elleni akkor jöjjön ki vagy másnap jöjjön ki és ellenőrizze a kölyköket és az anyakutyát.

De tényleg benne lehet a pakliban,hogy nem husky kölykök lesznek,hanem keverékek. Szánhúzó fajtamentéssel meg már most vedd fel a kapcsolatot,mert szerintem fognak neked segíteni.

2014. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Akiteki ***** válasza:
70%
Most esedékes az ivartalanítás, mielőtt egy újabb alom keverék kölyökkel lesz több. A fajtamentés tele van az ilyenekkel.
2014. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Biztos,tele van,de lehet nekik gazdit találni.Vagy nem?
2014. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megvannak a picik 1. nem ölök meg egy kutyát se kölyköknek könyű gazdit találni 6an vannak 3 kan 3 szuka szépek nagyon hasonlítanak a mamira mind fekete fehér majdnem
2014. ápr. 16. 00:23
 9/14 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 16. 00:48
 10/14 Akiteki ***** válasza:
68%
Fordítok a gyengébbek kedvéét: sikerült ismét szaporítani egy rakat husky keveréket és itt kínálgatja őket. Lesz dolga megint a fajtamentésnek, mikor fél évesen rájuk unnak és kidobják mindet.
2014. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!