Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Különleges kutyaneveket keresek?

Különleges kutyaneveket keresek?

Figyelt kérdés
Örökbe fogadok egy kutyust(kan) és valami különleges nevet szeretnék adni Neki! Mint pl. Lucky, Mázli, Freedom meg hasonlók...angol, magyar, francia nevek akár. Előre is köszönöm:))

2014. ápr. 14. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Morzsi.
2014. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
A Lucky, Mázli mitől különleges nevek? :/
2014. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy mindenkinek más a különleges, ezért szerintem konkrét tanácsokat ne kérj, úgyse fognak tetszeni (tapasztalat). Válaszd ki magad a nevet, rengeteg internetes oldal van erre, hogy csak párat említsek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Nézegess külföldi oldalakat, ott találhatsz igazán egyedi, különleges neveket.

Azt is megpróbálhatod, hogy egy ideig "névtelen" lesz a kutyus és amikor jobban megismered, több napja van nálatok akkor adsz neki hozzá passzoló nevet. :) Böngéssz az interneten több száz kutya név van. Te magad fogod eldönteni, nem az itt válaszolók. :)

2014. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval egyetértek :) Ezt Te döntsd el, ne másoktól kérj segítséget. Válassz az után, hogy megismerted a kutyát, keresgélj a neten az előttem hozzászóló által kiírt linkekből, biztos megtalálod a megfelelőt. Milyen kutyus lesz?
2014. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó ötleteket! Cavalier King Charles Spániel! :)
2014. ápr. 14. 16:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Akkor kereshetsz külön a fajtára illő neveket is, például itt egy ilyen oldal: [link] :)

És ennél az oldalnál is ki tudod választani a fajtát, és az alapján keresni: [link]

2014. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ANNYIRA KEDVES VAGY!!! NAGYON KÖSZÖNÖM!!! :) :*
2014. ápr. 14. 17:06
 8/10 anonim válasza:
Dollár,Happy :)
2014. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az én fekete labradorom Happy.(: Mit szólsz a Fügéhez?
2014. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Chucky
2014. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!