Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne a szomszédok...

Hogyan lehetne a szomszédok kutyáinak állandó csaholását csökkenteni, vagy elviselni? Ez csak engem zavar, vagy mást is, és mindenki kussol?

Figyelt kérdés
Pestről kiköltöztünk egy kulturáltabb kisvárosba, ahol jó levegőt és csendet reméltünk. A dunai levegő kiváló, de a kutyák megőrjítenek!

2014. ápr. 15. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát, vidéken már csak ilyen az élet...
2014. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Grim13 válasza:
46%
füldugó.... vagy veszel 1m sin vasat meg egy flex-t és te is idegesíted öket
2014. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Szóltál a szomszédnak?

Egy idő után megszokod különben :)

Szerintem jobb, mint a BKV buszokat és az autókat hallgatni a Rákóczi úton :D

2014. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Szólj a szomszédnak, neki kell megnevelnie a saját kutyáit.
2014. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Hallgass zenét, akár egész nap. Én is ezt csinálom, egész nap megy a rádió (persze nem max. hangerőn - szóval nem zavar senkit) ami kihallatszik az udvarra is, bár engem nem idegesít semmi se, csak utálom a csöndet. :D

Mondjuk ilyet még soha nem hallottam, hogy valakit a kutya CSAHOLÁSA idegesít és nem az ugatás például. :D Szerintem sokkal jobb mint a kocsik/buszok zaja, meg fogod szokni! ;)

2014. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
36%

Nagyon megértelek! Engem is baromira zavar, sokkal jobban, mint a monoton busz vagy városi zaj. Én kisvárosban nőttem fel és tizenéves korom óta NEM BÍROM MEGSZOKNI!!!

Budapesten nem volt ilyen probléma, de mi is kiköltöztünk és rohadt idegesítő, amikor hajnali 4-kor kutyaugatásra ébred az ember!!!Amúgy szeretem a kutyákat, de 20 év alatt nem bírtam megszokni, és a kislányom is fel szokott ébredni rá. NEm tudom mit lehet tenni!

2014. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Te nem tudsz mit tenni, csak a szomszéd. A kutya energiái nincsenek levezetve, csak ezért ugathat. Ha csak néha ugat azt azért teszi, mert kutya. Ha viszont állandóan, akkor nem foglalkoznak vele, szólj a szomszédodnak, hogy törődjön a kutyájával.
2014. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
29%
Tenni nem sokat tudsz. A kutyák is adnak ki hangot, ők is kommunikálnak. Ezt el kell fogadni. Ha zavar, ne költözz ilyen helyre.
2014. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Hiába szól a szomszédnak. Éltem én is vidéken, és tudom jól, hogy a legtöbben miért tartanak ott kutyát: kerti dísznek. Csak kib*sszák a kertbe, a kutya kap enni, és ennyi. Nevelés nuku. Persze előfordulhat, hogy ha kulturáltabbak a szomszédaid, akkor megnevelik a kutyáikat, ha nem, akkor ez bukta.
2014. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Ma már egyre inkább nem elfogadott, hogy a kutya azért van, hogy ugasson. Megteheted, hogy birtokháborításért feljelented a szomszédot. Az önkormányzaton múlik, milyen módon kezeli az ilyen feljelentést.
2014. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!