Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe pincsernek lehet trükkök...

Törpe pincsernek lehet trükköket tanítani? Ha igen milyen trükköket? Lehet vele hosszabb sétákat tenni? Mennyire inteligens?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Kifejezetten intelligens, jól tanítható. Youtube-on vannak pincseres videók trükkökkel, érdemes megnézni egy-kettőt. Ugyanakkor ha nincs következetesen nevelve, akkor könnyen a gazdi fejére nő és igyekszik a saját akaratát érvényesíteni, úgyhogy erre figyelni kell, mert ez minden alapja, a mindennapi életé és a tanításé is.

Ja és igencsak energikus kiskutyák, úgyhogy nyugodtan lehet hosszabb sétákat tenni vele.

2014. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben , köszi :D
2014. ápr. 19. 07:47
 3/3 anonim válasza:
3 éves pincserem van. 6 hetes kora óta nálam van. tudunk paicst adni, forogni a földön, alvást színlelni. féléves kora óta kutyasuliba jár minden hétvégén. K99 engedelmességi 2-es szintű és ügyességi 2-es szintű vizsgát tettem vele. sétálni imád. szóval szerintem extra intelligens, bár én elfogult vagyok ;)
2014. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!