Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik Border Collie kennelt...

Melyik Border Collie kennelt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Üdv,

láttam több topic szól erről, de azért én is feltenném a kérdésemet :)


A közeljövőben tervezek egy border collie-t, rengeteget olvastam már utána (nemcsak a fajtának, a tükör módszerről is, hogyan lehet tudatosan nevelni a kutyusokat), de mégiscsak szívesebben hall az ember hozzáértőktől, nekem leginkább, mint hobbikutya kellene, akivel el lehet menni agility-zni, kertes házban lakunk, a körtöltés is 5 perc sétára van, így a mindennapi mozgásigénye is ki lenne elégítve. :)

A szín nem fontos, sőt talán a standard ff tetszik a legjobban, és a hosszabb szőrűek. :)


Ezeket a kennel-eket néztem ki, valamelyikről már sokat hallottam, de van olyan is, akikről szinte még semmit, így ebben kérném a segítségeteket:

Bordermania, Lucky for You, Honey Fairytale's, Yonder Oaks, Real Pearl


2014. ápr. 20. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Amire szeretnéd arra tökéletesek lesznek, sőt kiálltásra is jók, egészségesek és ez a legfontosabb - de nagy sport teljesítményt ne várj.
2014. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen az egészség a legfontosabb, természetesen nem versenyszerű sportra gondoltam, kiállításra meg nem vinném. :)
2014. ápr. 20. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor kb bárhonnan vehetsz. A lényeg a szülők bizonyítottan szűrtek legyenek, esetleg érdemes utánaérdeklődni fórumokon ha már megvan a jelölt kennel/szülőpár, h mit tudnak a vérvonalakról.
2014. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a legszimpatikusabban a:

Bordermania és a Yonder Oaks

Mindenhol gyönyörű kutyákat láttam, öröm őket nézni :)

2014. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lucky for you a kedvencem onnan van kutyám imadom
2014. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Future Hope Kennel:) Személyesen ismerem a tenyésztőt, nagyon lelkiismeretes és korrekt, most fog majd alom születni nála nemsokára.
2014. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gurti ***** válasza:

Szerintem Lucky for You vagy Bordermania :)

A többit személyesen nem ismerem

2014. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld jel :)

Ahogy olvastam, a Bordermania-nál is májusra várják a piciket :)

2014. ápr. 20. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!