Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most tüzel a kutyám és be...

Most tüzel a kutyám és be akarom pároztatni. A szomszédom meg az ismerősök akarnak kölyköket meg egyet én is. Mikor pároztassam ha sok kölyköt szeretnék? A papa kutya megvan a szomszédomé. Az ivaratlanítós dumára nem vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 14:23
1 2 3
 1/28 sippara ***** válasza:
70%
Magadat csináltasd fel, a gyerekeket sokkal drágábban el lehet passzolni. VAGY menj mondjuk dolgozni, de semmiképpen ne szerencsétlen kutyát szipolyozd ki, ő nem tehet róla, hogy ilyen szar emberhez került.
2014. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
29%
Miért szar ember ezért a kérdezo?
2014. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Sok kölyköt akarsz?Látogass ki a helyi gyepire.
2014. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Elnézést de miért lennék szar ember?

Nem kell így rám támadni. Mindenkire csak támadni lehet? Feltettem egy egyszerű kérdést csak választ szeretnék. És dolgozom nem szipolyozni akarom a kutyát.

2014. ápr. 22. 14:32
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Most így beszélsz... de ha látnád mennyi szerencsétlen eb hal meg ilyen felelőtlen emberek miatt! Menj el egy menhelyre vagy gyepire és nézd meg azokat a kutyákat akik az ilyen gazdi "termékei".
2014. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
azért mert igyis több ezer kutya vár gazdára menhelyeken, minek több mikor onna is menthettek meg, hiddel ha annyira kölyök kutya kell azis van rengeteg...minek tennéd ki szegény kutyádat vemhességnek és ellésnek? ezt ő is megviseli eléggé, mellesleg meg nem olcsó az orvosi kezelés! Ink menjetek menhelyre, és igenis ivartalanitsd a kutyádat! am meg a konkrét kérdésedre válaszolva ha az első alomja lessz akkor valszeg 1-2 kölyök várhato attol függ mekkora a kutya...DE MENHELY!!!
2014. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem akarod szipolyozni a kutyád, ne pároztasd azért, mert az ismerőseidnek luxus a menhelyre menni kutyusért.

Itt már leírtam én is és mások is mindent, amit tudni kell arról, mi ilyenkor a teendő. Ha van eszed, nem szaporítod a kutyádat. Menjetek menhelyre kutyáért, vannak fajtatiszták is. Ha meglesznek a kölykök, akkor meg majd az ismerősök és szomszédok kitalálnak valamit, ami miatt mégsem kell nekik a kölyök.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5596401-milye..

2014. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
40%
A vérzés befejeződésétől számított 3. héten pároztasd.
2014. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem hogy privátba kaptam választ a kérdésre. Az orvosi kösz meg nem érdekelnek
2014. ápr. 22. 14:44
 10/28 anonim ***** válasza:
66%
ink kiteszed ilyennek a kutyádat mint hogy megments egynek az életét? csak gratulálni tudok , de te gondod csináld..
2014. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!