Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék magamnak egy kistest...

Szeretnék magamnak egy kistestü kutyát, tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Mivel kertes házunk van nem feltétlenül nyugodt kiskutya legyen. Tehát van neki elégozgás tere .Mivel 14 éves vagyok ezért max.30 cm kutyát szeretnék amit nyugodtan elvihetek sétálni.
2014. ápr. 24. 06:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*mozgás
2014. ápr. 24. 06:34
 2/11 kérdező0210 válasza:
Bischon Havanese. Nekem ilyen kutyusom van. Mi is kertes házban lakunk egész nap kint rohangál, sok szeretetet igényel, de vissza is kapod tőle.:)
2014. ápr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tibeti terrier :) De csak ha feltétlenül fajtatisztát szeretnél. A menhelyen is sok a te igényeidnek megfelelő kiskutya. Nekünk egy tibeti terrierünj van és egy kis keverék. Jól elvannak és sokat játszanak :)
2014. ápr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menhely! Tele van kistestű, mozgásigényes kutyákkal. Odamész, elmondod ki vagy, mit szeretnél, többször kijársz, és választasz. Megmentesz egy életet, szóval ha menhelyről hozol, jót is teszel. Azért ezt javaslom, mert nincs konkrét elképzelésed arról, milyen fajtát szeretnél. Sok menhelyen van fajtatiszta kutya is, és fajtamentések is, ha végül mégis lenne egy kiválasztott fajta, amit te szeretnél.
2014. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

14 évesen nem hiszem,hogy a spórolt pénzedből vennél fajtatiszta kutyát,mivel azok 100 ezer ft-nál kezdődnek.


Azt javaslom,menj el a szüleiddel egy menhelyre és válasszatok ki egy nektek megfelelő kutyust.

Ja,és a kert mérete teljesen lényegtelen,a kutyát neked kell lefárasztani,ő nem fogja magát.


A bichont meg felejtsd el,mert nem lehet kertben tartani,társasági kutya...


Millió meg egy aranyosabbnál aranyosabb kutya van a menhelyeken.Menjetek el.

2014. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Menhely. Eredeti és aranyos kutyák vannak.

Egy kutya álló hangon 100.000Ft

2014. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ha ennyire kedves vagy akkor inkább ne irj! szerinted én mért szeretnék kutyát? azért mert egyfolytában vele lennék és lenne mellete egy cica és egy kutya is!!! több kutyát tanítotam be szoval...
2014. ápr. 24. 12:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Kinti vagy kinti- benti lenne?


Csak kinti tartásra kistestűek nem valóak!

2014. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megsúgom a kerti kutyákat is el kell vinni sétálni a szocializáció része.
2014. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kinti és benti is egyben!!! a másik tudom hogy kell sétáltatni csak ugy megsugom neked mert van egy hatalmas kutyánk és én azért nem tudom elvinni mert nagyon erős
2014. ápr. 28. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!